Reklama

Tragiczna śmierć w "M jak miłość". To będą ostatnie słowa Lisieckich!

Śmierć w "M jak Miłość" to obecnie temat numer jeden wśród fanów serialu. Już wiadomo, że w najbliższym czasie odbiorcy po raz ostatni zobaczą na ekranie parę lubianych bohaterów. Jak będą wyglądały chwile Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) tuż przed śmiercią?

"M jak miłość". Śmierć w serialu

To już pewne! 1618 odcinek "M jak Miłość" przyniesie śmierć dwójki bohaterów! Już wcześniej kolorowe media donosiły o zaskakującym zwrocie akcji w ulubionym serialu Polaków, a we wtorek 30 listopada widzowie zobaczą tragiczny w skutkach wypadek samochodowy. Pijany Jaszewski (Tomasz Lulek) wsiądzie za kierownicę, a jego zachowanie będzie miało makabryczne konsekwencje - samochód Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświecińskii) uderzy w drzewo tuż po tym, jak Lisiecki zostanie oślepiony światłami przez nietrzeźwego kierowcę. Już wiadomo, że małżonkowie zginą na miejscu, a Jaszewski ucieknie z miejsca wypadku...

Reklama

Jak będą wyglądały ostatnie chwile Marzenki i Andrzejka przed śmiercią?

Jak podaje portal: "superseriale.se", Lisieccy, wracając do domu po spotkaniu z Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), będą myślami przy ich córeczce.

Lisieccy, wracając do domu po spotkaniu z Ulą (Iga Krefft) i Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), będą myślami przy ich córeczce.

Według informacji opublikowanych  na wspomnianej stronie głównym tematem rozmowy Marzenki i Andrzejka będzie ich córka - Kalinka zostanie na noc u brata Lisieckiego, a rodzice podejmą decyzję, że przyjadą po nią bladym świtem.

- Muszę ci powiedzieć, że teraz zaczęłam się denerwować. A co będzie, jak się Kalinka obudzi i nas nie będzie? Przecież ona się przestraszy... - powie mężowi Marzena.

Andrzej uspokoi żonę, mówiąc, że Ula i Bartek z pewnością bardzo dobrze zajmą się ich pociechą:

- Przestań, co się martwisz. Wszystko będzie w porządku. Bartek i Ula radzą sobie doskonale... Zresztą muszą się przymierzać do roli rodziców.

- A może to dobrze. Taki wieczór tylko ty i ja... - doda ukochana Lisieckiego, a z jego ust padnie wyznanie miłości.

Chwilę później na drodze pojawi się podejrzanie jadący samochód, który zaniepokoi Marzenkę:

- Uważaj, jakiś dziwny facet jedzie... - zwróci się do męża, jednak jej słowa nie uchronią ich przed wypadkiem.

Marzenka krzyknie imię ukochanego...

Informacja o śmierci Lisieckich wstrząśnie całą Grabiną. Jak ze stratą bliskich poradzą sobie Ula i Bartek? Jedno jest pewne - nowe odcinki "M jak miłość" będą pełne emocji!

"M jak miłość": Odcinek 1618. Kiedy emisja?

Odcinek 1618. można zobaczyć w TVP 2 30.11 o godz. 20:55.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"M jak miłość": Szokujące wyznanie Kamila

Magdalena Zawadzka: O jej życiu miłosnym krążyły legendy

Monika Miller jest chora! Wyznała prawdę

RMF
Dowiedz się więcej na temat: „M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje