M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390670
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzinna fotka Mikołaja Roznerskiego podbija sieć!

Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie, na którym pozuje z mamą. Aktor znany m.in. z "M jak miłość" pokazał uroczą fotkę, obok której nie sposób przejść obojętnie! "Mama jak siostra" - czytamy w komentarzach. Nie ulega wątpliwości, że rodzinna fotka serialowego Marcina to absolutny hit sieci.

Mikołaj Roznerski - najbardziej rozchwytywany aktor polskiego show-biznesu

Nie ulega wątpliwości, że Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w polskim show-biznesie. Rola Marcina Chodakowskiego w "M jak Miłość" przyniosła mu sporą popularność, a także niemałe i stale powiększające się grono... fanek! On sam już kilka lat temu oddał swoje serce koleżance z planu: "Emki" - Adrianie Kalskiej. Aktorska para niezwykle ceni sobie prywatność, przez co próżno szukać potwierdzonych przez nich wzmianek o przygotowaniach do ślubu lub legalizacji ich związku. Zakochani od czasu do czasu "przemycają" jednak wspólne fotografie na instagramowych profilach, a każda ich aktywność niezwykle cieszy internetowych obserwatorów Roznerskiego i Kalskiej.

Reklama

Mikołaj Roznerski na Instagramie

Niedawno gwiazdor postanowił zaktualizować swoje konto, dodając zdjęcie z... zupełnie inną kobietą! Jak wynika z opisu, na ujęciu znalazła się jego mama - Dorota Bieniarz. Rodzicielka aktora pojawiła się na spektaklu z udziałem Roznerskiego, a on postanowił wspomnieć o tym w sieci.

Mikołaj Roznerski z mamą

Uroczy kadr, na którym Mikołaj Roznerski czule obejmuje swoją mamę, całując ją w policzek, roztopi nawet najtwardsze serca! Nic więc dziwnego, że fani aktora ruszyli z komentarzami, w których oczywiście dominowały komplementy:

Niektórzy zwrócili uwagę także na fryzurę pani Doroty w postaci finezyjnie upiętych dredów:


To nie pierwszy raz, kiedy Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z członkiem rodziny; kilka miesięcy temu jego brat wziął ślub, a aktor pochwalił się zdjęciami z uroczystości.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz także:

"M jak miłość": Odcinek 1596. Argasińki wydaje wyrok na Łukasza!

"M jak miłość": Odcinek 1595. Wiemy, kiedy Mostowiakowie wracają z wakacji

"M jak miłość": Odcinek 1596. Marta na stałe wróci do Polski!

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy