M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391927
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marcin Mroczek pokazał syna. Miał ku temu ważny powód!

Marcin Mroczek pokazał nowe zdjęcia z młodszą pociechą. Aktor znany z serialu: "M jak Miłość" zamieścił na Instagramie urocze fotografie, na których pozuje wraz z Kacprem. Jak wygląda syn gwiazdora "Emki"? Marcin Mroczek to aktor od lat kojarzony z rolą Piotra Zduńskiego w serialu: „M jak Miłość”; gwiazdor od samego początku wciela się we wspomnianą postać, tworząc wspaniały serialowy duet z Katarzyną Cichopek. W „Emce” Marcin Mroczek to odpowiedzialny mąż oraz ojciec pokaźnej gromadki dzieci. A jak jest w życiu prywatnym?

Marcin Mroczek – żona, dzieci

Wiele wskazuje na to, że bardzo podobnie! Marcin Mroczek wziął ślub w 2013 roku, a jego małżonką została modelka Marlena Muranowicz. Obecnie 39-letni aktor i jego żona wychowują dwóch synów: Ignacego oraz Kacpra. Niedawno młodszy z nich obchodził swoje 4. urodziny i z tej okazji szczęśliwy tata postanowił złożyć mu życzenia także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marcin Mroczek opublikował też nowe, rodzinne fotografie.

Marcin Mroczek z synem

W opisie do najnowszych fotografii, na których Marcinowi Mroczkowi towarzyszy jego młodsza pociecha, gwiazdor "Emki" wspomniał również o samodzielności malucha:

Reklama

Także internauci obserwujący Instagram Marcina Mroczka tłumnie ruszyli z życzeniami dla Kacpra, pozostawiając po sobie ślad w postaci licznych komentarzy:

Jedna z internautek zwróciła również uwagę na uderzające podobieństwo chłopca do Marcina Mroczka

Zobacz więcej:

Hejterski atak na córkę Anny Muchy! Ostra odpowiedź aktorki

Mikołaj Roznerski chorował na anoreksję

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama