M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wściekła Anna Mucha odpowiada na hejterski komentarz. Te słowa uderzyły w jej córkę!

Anna Mucha w najnowszej instagramowej relacji nie kryła złości. Wszystko przez pewien komentarz, jaki pojawił się niedawno na jej Instagramowym profilu. Krytyka płynąca od internautki pośrednio uderzyła także w córkę aktorki, która natychmiast postanowiła zareagować! Anna Mucha to utalentowana aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, serialowych i filmowych. Jako Magda w „M jak Miłość” skradła serca widzów, którzy mocno trzymali kciuki za jej losy. Prywatnie Anna Mucha spełnia się w najważniejszej życiowej roli – mamy. Gwiazda dziesięć lat temu urodziła córkę – Stefanię, a w 2014 roku do jej rodziny dołączył także syn – Teodor.

Anna Mucha mocno dba o prywatność swoich pociech, przez co próżno szukać na jej Instagramie zdjęć ukazujących ich twarze w pełnej okazałości. Mimo to w ostatnim czasie pojawił się hejterski komentarz, który był pośrednio wycelowany również w córeczkę aktorki. Pod ostatnim wpisem, w którym Mucha pokazała się w makijażu wykonanym właśnie przez Stefanię, pewna internautka postanowiła podzielić się swoją - dość negatywną opinią.

Mucha nie pozostawiła tego bez odpowiedzi, zwracając się bezpośrednio do internautki:

Wspomniana użytkowniczka sieci nie dała za wygraną, pozostawiając... kolejny negatywny wpis!

Reklama

Zobacz więcej:

Mikołaj Roznerski przed laty chorował na anoreksję!

Andrzej Seweryn jako drag queen, czyli nowy polski serial Netflix

Anna Mucha reaguje na hejt

Do całej sprawy Anna Mucha odniosła się także w swojej instagramowej relacji. Mama dwójki dzieci nie kryła zdenerwowania i złości:

Serialowa Magda z "MjM" raz jeszcze opisała całe zdarzenie, zdradzając, jak wówczas się poczuła:

Swoją wypowiedź Anna Mucha zakończyła mocnym akcentem, ponownie kierując swoje słowa do autorki obraźliwego komentarza:

Jak widać, kariera aktorska i idąca z tym rozpoznawalność niestety często wiąże się z nieuzasadnionym hejtem skierowanym w stronę gwiazd. Na szczęście Anna Mucha może liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy już wcześniej pod opublikowanym zdjęciem pozostawili wiele ciepłych słów:

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy