Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Wielkie powroty do Grabiny! Kogo zobaczymy po wakacjach?

Już wkrótce widzowie powrócą razem z bohaterami "M jak miłość" do serialowej Grabiny. W nowych odcinkach zobaczymy postaci, które po latach zdecydują się znów pokazać w życiu Mostowiaków i... namieszać!

"M jak miłość": Mateusz Mostowiak powróci do Grabiny

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Mateusz Mostowiak, w którego wciela się Krystian Domagała, powróci do serialu "M jak miłość". Wyszło na jaw, jak na jego powrót zareaguje Lilka (Monika Mielnicka).

Przypomnijmy, że Lilka wdała się w romans z australijskim kochankiem Ethanem (Paweł Roman) i porzuciła dla niego Mateusza. Kochanej jednak szybko się nią znudził i pozostawił na lodzie. O tym, co naprawdę działo się w ich relacji, dowiemy się dopiero w nadchodzących odcinkach. 

"Super Express" donosi, że zanim Mostowiak powróci do Grabiny, Barbara okłamie go. W trakcie rozmowy przez telefon ani słowem nie wspomni o powrocie Lilki zza granicy.

Reklama

Mimo wszystko Mostowiak zdecyduje się na powrót do Grabiny. Dowiedzieliśmy się, kto tam na niego będzie czekał. Wszystko za sprawą postu, który pojawił się na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie. 

"Czekacie na powrót Mateusza?" - brzmiało pytanie zadane internautom. 

Z odpowiedzią pospieszyła Monika Mielnicka, która zdradziła, jakie emocje będą towarzyszyć Lilce. "Lila czeka" - napisała, potwierdzając tym samym, że jej bohaterka oczekuje na powrót ukochanego męża. 

"M jak miłość": Wróci kolejny adorator Marysi!

Chwilę po tym, jak w 1667. odcinku "Emki" Artur (Robert Moskwa) dowie się o pocałunku swojej najukochańszej żony Marii (Małgorzata Pieńkowska) i zauroczonego nią Mariusza (Zbigniew Suszyński), w Grabinie pojawi się kolejny adorator Rogowskiej – Jacek (Tomasz Sobczak), biologiczny ojciec Liliany (Monika Mielnicka). 

- Chyba na dziś mam dość twoich wielbicieli... - westchnie Artur po odjeździe niewyżytego Mariusza.

Urwie zdanie, bo pod dom rodziny Mostowiaków pojedzie kolejny samochód, z którego wysiądzie uśmiechnięty od ucha do ucha Kotowski.

- O Boże... - mruknie pod nosem wyprowadzony z równowagi na widok Jacka Artur.

- Co mówiłeś, kochanie? - z przekąsem zapyta Marysia.

Chwilę później okaże się, że zmartwiony i wyraźnie pogubiony Kotowski, z którym Rogowska była związana w czasach swojej młodości, czuje silną potrzebę zwierzenia się ze swoich kłopotów z córką Lilką.

- Nie wiem, co robić, jak Lilce pomóc, jak do niej dotrzeć... Lilka mnie unika, nie chce ze mną rozmawiać, nie odbiera moich telefonów... - wyzna przyjaciółce.

- Próbuj do skutku i nie daj się odepchnąć. Lilka, ona naprawdę bardzo cię potrzebuje, nawet jeśli z pozoru wydaje się inaczej... I musisz ten jej dystans jakoś przełamać... - serdecznie poradzi mu Marysia.

- Teraz ważne jest dla niej każde wsparcie... Twoje, Krysi, nie wiem... może warto namówić ją na terapię? - doda Rogowska.

- Bardzo chciałbym, i też o tym myślałem, ale jestem pewien, że Lilka nawet nie będzie chciała o tym słyszeć... - pokręci głową Kotowski.

- Jako ojciec nie sprawdziłem się zupełnie... - uderzy się w pierś Jacek.

"M jak miłość": Lubiani aktorzy powrócą na ekrany?

Niedawno na instagramowym profilu serialu "M jak miłość" pojawił się post, który wywołał spore poruszenie wśród wiernych fanów hitu TVP 2. Twórcy publikacji zapytali bowiem internautów, którą z postaci, które opuściły serial, chętnie zobaczyliby ponownie na ekranach. Wśród zaproponowanych znalazła się nieodżałowana Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), Simona (Agnieszka Fitkau-Perepeczko) oraz Janek (Tomas Kollarik). 

Co prawda, scenarzyści nie mają możliwości cudownego przywracania na ekrany postaci, które pożegnały się z życiem, ale widzowie liczą, że może do serialu powróci któryś z pozostałych wskazanych bohaterów.

Fani produkcji najchętniej zobaczyliby ponownie zwariowaną Simonę. Przewidują, że charakterna postać mogłaby stworzyć idealny duet z Kisielową. 

"Simona i Kisielowa to ale był by duet",

"Only Simone ❤️❤️❤️" - pisali fani.

Czy produkcja weźmie sobie wskazówki widzów do serca? O tym przekonamy się już wkrótce!

"M jak miłość": Odcinek 1666. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1666., pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "M jak miłość" TVP2 pokaże w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"Klan": Dramat polskiej seksbomby! Spadła z wielbłąda i wylądowała na wózku inwalidzkim!

"Stulecie Winnych": Kiedy premiera 5. sezonu? Fani będą musieli poczekać

"Ranczo": To najsławniejszy dworek w Polsce! Przypominamy jak wyglądał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL