M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392349
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Widzowie się tego nie spodziewali. Są rozczarowani

Twórcy jednego z ulubionych seriali Polaków podjęli zaskakującą decyzję. Fani "M jak Miłość" wyrazili swoje rozczarowanie tą decyzją.

"M jak miłość": Serial uwielbiany przez Polaków

“M jak miłość" to jedna z najpopularniejszych produkcji Polaków. Kolejne odcinki przyciągają przed telewizory setki wiernych fanów. Serial powstaje od 2000 roku, co stawia go w czołówce najdłużej emitowanych polskich programów. Dłużej od niego powstaje jedynie "Klan" (od 1997) oraz "Na dobre i na złe" (od 1999). 

"M jak miłość": Fani oczekują nowych odcinków i wyrażają niezadowolenie

Niedawno na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawił się post: 
"W tym wątku nie padło jeszcze ostatnie słowo... Dwuodcinkowy finał sezonu "M jak miłość" już w najbliższy poniedziałek i wtorek! Nie przegapcie".

Pozornie niewinny wpis wywołał wiele komentarzy od widzów, którzy są zaskoczeni i rozczarowani wcześniejszym zakończeniem sezonu. "Do wakacji miesiąc, a już koniec sezonu?" - pytają rozczarowani internauci. 

Reklama

Widzowie nie przyjęli dobrze informacji o przedwczesnym zakończeniu sezonu i odcięciu od lubianych bohaterów na aż trzy miesiące. Decyzja ta związana jest z początkiem rozgrywek Euro 2024

Ostatni odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany już dziś wieczorem (21.05.2024) o godzinie 20.55 w TVP 2. Serial powróci z nowym sezonem dopiero w pierwszy poniedziałek września (02.09.2024).

Zobacz też: "M jak miłość" bez słynnych bliźniaków? Ktoś inny miał otrzymać ich role

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama