Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi serialowym bohaterom kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.


Reklama

Nikt nie lubi intruzów zagrażających szczęściu i dybiących, by zająć miejsce u boku wybranka lub wybranki. Także miłość bez wzajemności to przykre doświadczenie, a właśnie z takimi kłopotami będą musieli się zmierzyć - Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Paweł (Rafał Mroczek) i Filarski (Andrzej Precigs).

Rywalka za ścianą


Kasia wprawdzie szykuje się do ślubu z Marcinem (Mikołaj Roznerski), ale za każdym razem, gdy Janka (Joanna Osyda) staje na jej drodze, czuje dziwny niepokój. Czy jej obawy są bezpodstawne? Marcin wpadnie przypadkiem na Jankę.

- Cześć, wróciłaś na mój ślub? Cholera, będę miał zagwozdkę przed ołtarzem! - przyzna pół żartem mężczyzna.

- Dlaczego się nie odzywałaś? Wszyscy się o ciebie martwili. Wojtek też - Chodakowski pośle kuzynce ciepły uśmiech.

A Janka wzruszy tylko ramionami: - Wojtek ma nową dziewczynę. I powiem ci, że mi to na rękę. Nowe otwarcie, nowe szanse i możliwości - stwierdzi dziewczyna.

- Problem jest tylko taki, że na razie nie mam się gdzie podziać - wyzna, a Marcin zaproponuje, by kuzynka zamieszkała u jego sąsiadki, która wyjechała i zostawiła mieszkanie pod jego opieką. Janka z radością się na to zgodzi. Kilka godzin później dziewczyna wpadnie do bistro "Za Rogiem" i wyzna w rozmowie z Taro (Hiroaki Murakami): - Czasami chciałabym zrobić "pstryk!" i Kasia znika...

Przyjaciel, słysząc taką deklarację, będzie w szoku. - Czasami to ja się ciebie boję, bo nie wiem, czy mówisz poważnie, czy żartujesz!

Czy Janka, po tym, jak zamieszka obok Marcina i Kasi, odsunie rywalkę na boczny tor?

Kolacja z byłym

Powody do obaw będzie miał również Paweł Zduński, któremu po każdym spotkaniu z Jurkiem (Michał Czernecki) - byłym mężem Ali (Olga Frycz) skacze adrenalina. Zduński postanowi wyjechać na dwa dni do Grabiny, a tymczasem pod jego nieobecność w domu zjawi się Jurek... Domański złoży wizytę w sklepie byłej żony i wyzna Ali, że został bankrutem.

- Moja firma od jakiegoś czasu ostro kulała, wiesz: branża spożywcza, handlowaliśmy ze wschodem. A kierunek na wschód nie jest ostatnio zbyt szczęśliwy - przyzna z trudem mężczyzna.

- Zajęli mi konto, ale myślałem, że się jeszcze wygrzebię. Ale kiedy przepadło kilka transportów z towarem, a hurtownie przysłały faktury, było po mnie. Kilka dni temu komornik zajął mi mieszkanie, bo przestałem spłacać kredyt, a mieszkanie było własnością banku. Mam nawet zablokowane rozmowy wychodzące w telefonie...

- To gdzie teraz mieszkasz? - zapyta zdruzgotana tymi informacjami Zduńska.

- Nigdzie. I wszędzie. Ostatnią noc spędziłem w noclegowni... Kobieta zaproponuje, by został na kolacji i do samego rana.

- Jesteś pewna? Nie będziesz miała przez to jakichś przykrości? - Paweł przyjedzie dopiero jutro - przekona go Ala. Jednak Zduński zrobi niespodziankę i wróci jeszcze tego samego dnia.

A gdy wejdzie w środku nocy do salonu, wpadnie prosto na byłego męża Ali! Jak skończy się to nieoczekiwane spotkanie?

Złamane serce

Trudne chwile czekają także Zbyszka Filarskiego. Ojciec Kingi zakochał się jak małolat w pięknej Monice (Anna Wendzikowska). Gotów jest błagać o jej miłość, ale prawniczka złamie mu serce.

- Przestraszyłaś się, rozumiem. No i jeszcze różnica wieku... Uwierz mi, to nic nie znaczy! Najważniejsze jest to, co do siebie czujemy - będzie płomiennie przekonywał kobietę. Jednak Monika pozbawi go złudzeń.

- Nic do ciebie nie czuję - wyzna cicho.

- Ale dobrze nam było razem - zaprotestuje Filarski.

- Nigdy nie byliśmy razem. Lubię cię. Byłeś dla mnie oparciem w trudnych chwilach i jestem ci za to wdzięczna, ale nie mogę z tobą być...


JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama