Reklama

"M jak miłość": To ona zastąpi Kurdej-Szatan! Oto nowa gwiazda serialu

Dwie nowe gwiazdy i trzy złamane serca. Zapraszamy na kolejny, 1607. odcinek "M jak miłość". Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów serialu? Dziś odsłaniamy karty, to ona zastąpi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan)! Sprawdźcie szczegóły.

"M jak miłość": Odcinek 1607. Kto zamiast Joasi?

W 1607. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 19 października o godz. 20.55 w TVP2) Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przypadkiem trafi na brukowiec ze zdjęciem Leszka (Sławomir Uniatowski) w towarzystwie atrakcyjnej blondynki.

Na okładce dostrzeże krzykliwy tytuł: "Kim jest nowa miłość Miss Fitness"? Od razu zrobi się blada jak ściana, co nie ujdzie uwadze jej szefowej Elwirze (Beata Zarembianka).

Zrobi się jej bardzo przykro. Do tego stopnia, że o mały włos nie zemdleje. Szefowa będzie musiała wyprowadzić ją na zewnątrz, by doszła do siebie.

Reklama

- Powinnaś iść do jakiegoś lekarza, przebadać się. Przecież ty prawie zemdlałaś... - powie Tarczyńska, gdy Asia odzyska już siły.

Zdradzamy, że w roli następczyni Joasi w sercu młodego Krajewskiego zobaczymy 27-letnią absolwentkę warszawskiej Akademii  Teatralnej Dominikę Kryszczyńską.

"M jak miłość": Odcinek 1607. Zaskakująca wiadomość dla Chodakowskiej!

Tymczasem Elwira - jako mistrzyni tarota - zajrzy do kart... i oznajmi zaskoczonej dziewczynie, że jej historia z Krajewskim wcale się nie zakończyła.

- Umierasz z miłości...

- Jasne!

- Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet. Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był - Michał Ostrowski! Przystojny, z klasą. Ale ty go nie kochasz. A drugi, blondyn, wysoki... Byliście razem przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo...

- On jest teraz w związku z kobietą. Szalenie atrakcyjną i równie bezwzględną. On wciąż kocha ciebie, moja droga...

Jak akcja rozwinie się dalej?

"M jak miłość": Odcinek 1607. Kiedy i gdzie oglądać?

Emisja odcinka numer 1607 już 19 października o godz. 20.55, tylko na antenie TVP2... Zobacz koniecznie!


www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje