Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Powrót Małgosi?

​Joanna Koroniewska grała w "M jak miłość" od samego początku. 6 lat temu zrezygnowała z roli Gosi Mostowiak. Co chwilę plotkuje się o jej powrocie do serialu. Aktorka konsekwentnie zaprzecza.

Joanna Koroniewska zakończyła wątek swojej postaci wyjazdem do Stanów Zjednoczonych. Małgosia trafiła do sekty, a następnie do zakładu psychiatrycznego. Od tamtej pory Koroniewska już nie występowała w serialu. Scenarzyści nie zdecydowali się na uśmiercenie postaci, więc fani liczyli na jej powrót do serialu. Coraz więcej wskazuje na to, że jest to możliwe.

Reklama

Jej serialowe dzieci trafiły pod opiekę Jasi granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Aktorka oczekuje właśnie swojego drugiego dziecka. Fani obawiają się, że ich ulubienica zrobi sobie przerwę od aktorstwa i odejdzie z serialu.

Panie niedawno spotkały się podczas rozmowy na Instagramie. Do swojej "Domówki u Dowborów" Koroniewska zaprosiła swoją serialową córkę Zosię (Julia Wróblewska). Koroniewska przyznała, że bywa zazdrosna o relacje jej serialowej córki i przyszywanej mamy. "Prawda jest taka, że jak ona tak mówi "córeczko" to aż serce mnie boli! Rozumiesz? Zaczynam być zazdrosna! Co ona tam z tobą robiła? Naprawdę cię tak przytulała i lubiła?" - powiedziała aktorka.

Rozmowę skomentowała Kurdej-Szatan, która zaapelowała do koleżanki po fachy by wróciła do serialu. "Już to mówiłam, wracaj do serialu i będziemy walczyć! Będzie wesoło!" - napisała. Joanna Koroniewska potwierdziła, że już kilka razy o tym rozmawiały. Podtrzymuje jednak swoją decyzję i nie ma zamiaru wracać do "Emki". "Baśka mnie bardzo namawia, to prawda. Ale ja się nie wybieram, żeby nie było". 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje