M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Po wakacjach Marysia zatrudni Lilkę!

Po wakacyjnej przerwie Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wspaniałomyślnie wyciągnie pomocną dłoń do Liliany (Monika Mielnicka), żony Mateusza (Krystian Domagała), której australijski kochanek Ethan (Paweł Roman) zgotował piekło na ziemi. Nie tylko wysłucha zwierzeń młodej kobiety, ale jeszcze da jej pracę w przychodni zdrowia w Lipnicy!

Rogowska była pierwszą osobą, którą Lilka spotkała po swoim powrocie do Polski. Choć córka Krystyny (Dorota Chotecka) zdradziła jej bratanka Mateusza i ostatecznie rzuciła go dla podstarzałego wdowca z Australii, Marysia potraktowała ją z wyjątkową empatią i serdecznością. I może właśnie z tego powodu Lilka zwierzyła się jej, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej ze strony Ethana. By się od niego uwolnić, musiała wykraść swój paszport i potajemnie ewakuować się z Australii. O szczegółach jako pierwsi pisaliśmy tu!

Reklama

"M jak miłość": Po wakacjach Liliana zostanie sprzątaczką!

Maria zlituje się nad żoną bratanka. Uświadomi jej, że podziela los własnej mamy, która również była ofiarą przemocy swego męża alkoholika (January Brunov). Przypomnijmy, że do Krystyny też kiedyś Rogowska wyciągnęła pomocną dłoń i dała pracę sprzątaczki w przychodni w Lipnicy. A że sprzątania nigdy dość, Marysia zatrudni także Lilkę!

Tak, tak, dobrze podejrzewacie! Lilka, podobnie jak jej mama, również zostanie sprzątaczką. Na początek zawsze coś. Dzięki temu młoda pani Mostowiakowa nie będzie finansowym ciężarem dla Banachowej.

Zobacz też:

Magdalena Mikołajczak-Olszewska: Kiedyś twarz TVP, dziś zupełnie zapomniana

"Barwy szczęścia": Odcinek 2650. Aldona trafi za kratki?

"Teściowie": Nowy serial Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie! Znamy szczegóły

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy