M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Po wakacjach Lilka wyda matkę za mąż!

To już pewne jak w szwajcarskim banku: po wakacyjnej przerwie emerytowany komendant policji Staszek (Sławomir Holland) w końcu zdobędzie się na odwagę i poprosi o rękę sprzątaczkę Krystynę (Dorota Chotecka). Lilka (Monika Mielnicka) pobłogosławi związek swej mamy, ale prawdziwą akuszerką tego małżeństwa będzie – jak nie, jak tak – Marysia (Małgorzata Pieńkowska)!

- A jak tam... no wie pan...? Sprawa jakoś... posuwa się naprzód? - cicho zapyta Staszka Rogowska, dyskretnie zerkając na Banachową.

Popławski pokręci głową.

"M jak miłość": Rogowska zachęci Staszka do ponowienia próby oświadczyn!

- Po ostatnim podejściu, już niczego nie planuję... - zawiesi głos i lekko się uśmiechnie. - Ale pierścionek zaręczynowy cały czas mam przy sobie, w kieszeni... - zwierzy się troskliwej Marysi.

- I dobrze, okazja trafi się prędzej czy później, ale proszę pamiętać, żeby było chociaż trochę romantycznie... - wspaniałomyślnie poradzi Rogowska.

- Tylko teraz, kiedy Krysia ma takie zmartwienia z Lilką, chyba będę musiał trochę z tym poczekać... - stwierdzi emerytowany komendant.

Reklama

- Panie Staszku, wie pan jak to jest... Życie czasem nas zaskakuje i przynosi różne niespodzianki... Czasem fajne, czasem mniej fajne... I ja na pana miejscu bym z tym za długo nie czekała...- życzliwie podpowie Maria.

- Kto wie, może ma pani rację... Zobaczymy... - rzuci Popławski.

"M jak miłość": Staszek i Krystyna powiedzą sobie "tak"!

Jak wynika z niedawnego Instastory Doroty Choteckiej, Staszek weźmie sobie do serca radę Marysi i poprosi Krystynę o rękę! Oczywiście zostanie przyjęty! Efekt? Para stanie na ślubnym kobiercu!

Rzecz jasna, na ślubie Banachowej i Popławskiego nie zabraknie ani Marysi, ani Liliany!

Zobacz też:

"M jak miłość": Po wakacjach Chodakowski zostanie... superbohaterem!

"Ranczo": Co z kontynuacją serialu? Aktorzy podzielili się na dwa obozy!

"Wielka Woda": Premiera nowego polskiego serialu Netflix jesienią!

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy