Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" po wakacjach: Iza i Marcin postarają się o trzecie dziecko?!

Gdy po wakacjach Monika (Joanna Niemirska) zgłosi się do Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) po swoje córki, Amelkę (Ninel Kos) i Hanię (Marta Stefaniak), Chodakowska z uśmiechem stwierdzi na pożegnanie, że bez dziewczynek w ich domu zrobi się strasznie pusto i smutno. Na co rezolutny Szymek (Staś Szczypiński) zaproponuje rodzicom, by postarali się o jeszcze jedno dziecko! Co oni na to?

- To co, dziewczynki, wszystko zabrałyście? – zapyta Marcin Amelkę i Hanię, gdy Rudnicka wyjdzie ze szpitala i już będzie mogła zabrać je do domu. 

- Tak!... – chórem odpowiedzą siostry. 

- I co teraz będzie? Bez was zrobi się tu strasznie pusto – stwierdzi Iza. 

- Spoko. Możecie się przecież postarać o jeszcze jedno dziecko, nie jesteście tacy starzy… - wtrąci zadowolony z siebie Szymek.

- I co ty na to? – ze śmiechem zwróci się do męża Chodakowska. 

- Chyba będę udawał, że tego nie słyszałem… - zażartuje Marcin.

Iza zostanie redaktor naczelną "Głosu Gródka"!

Zaraz po wakacyjnej przerwie Anna z samego rana poprosi Izę o spotkanie w cztery oczy. Wyzna swej podwładnej dziennikarce śledczej, że kilka dni wcześniej jej mieszkający w Szwecji syn miał poważny wypadek i trafił do szpitala w Sztokholmie. Czeka go skomplikowana operacja, a później długa rekonwalescencja i rehabilitacja.

Reklama

Anna zapowie Izie, że musi lecieć do syna, co oznacza, że nie będzie jej w pracy przez kilka miesięcy. W związku z tym poprosi Chodakowską, by na ten czas przejęła prowadzenie redakcji.

- Ja? - zdziwi się Iza.

- Jesteś kreatywna, zorganizowana, umiesz nie tylko pracować w zespole, ale też nim zarządzać. Z całym twoim taktem i delikatnością... Jestem pewna, że sobie poradzisz - usłyszy z ust szefowej Chodakowska.

Co na to Iza? Pięknie podziękuje za propozycję, ale stwierdzi, że musi się nad nią poważnie zastanowić i przede wszystkim skonsultować się z mężem. Anna przyjmie ze zrozumieniem wątpliwości dziennikarki. By ją przekonać, zaproponuje wygodne służbowe mieszkanie w Gródku. Obieca też, że będzie pod telefonem o każdej porze dnia i nocy.

Zobacz też:

"M jak miłość": Iga Krefft nie pojawia się na planie serialu. Co dalej z jej rolą?

Andrzej Łapicki był zauroczony Vivien Leigh. Spędzili razem cudowną noc

Iwo Wiciński przeszedł metamorfozę! Jak wygląda Dawid z "M jak miłość"?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL