Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Iga Krefft nie pojawia się na planie serialu. Co dalej z jej rolą?

Iga Krefft od lat wciela się w Ulę w serialu TVP, a jej wątek niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony fanów produkcji. Ostatnio widzów mógł jednak zaniepokoić fakt, że aktorka przestała publikować zdjęcia z serialowego planu. Czy to oznacza, że po wakacjach jej wątek zostanie ograniczony? Poznajcie szczegóły!

Iga Krefft zrobiła sobie przerwę

Iga Krefft w ostatnim czasie zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Nie dość, że od kilkunastu lat regularnie pojawia się na planie "M jak miłość", to od jakiegoś czasu rozwija również swoją karierę wokalną.

Ostatnio jednak aktorka dużo rzadziej udziela się zawodowo, a na jej instagramowym profilu nie pojawiają się już relacje z pracy. W związku z tym wielu fanów serialowej "Emki" podejrzewa, że wątek ich ulubionej aktorki w nowym sezonie może zostać znacznie ograniczony. Sama aktorka zamieściła ostatnio post, który zaintrygował wielu internautów: Oto, co napisała:

Reklama

"Dużo różnych rzeczy się dzieje obecnie w moim życiu prywatnym i trochę nie mam miejsca, żeby tak normalnie nawijać tu do Was i pokazywać co tam się dzieje, ale liczę na to, że niebawem wszystko sobie poukładam. Tymczasem mam nadzieję, że takie zdjęciowe podróże wam odpowiadają" - napisała.

Z wpisu aktorki można wnioskować, że obecnie przebywa na zasłużonych wakacjach i w pełni chce się poświęcić odpoczynkowi. Wiadomo też, że jej serialowa bohaterka nie zniknie z ekranów, a odcinki z udziałem gwiazdy są już przygotowane.

Co wydarzy się u Uli po wakacjach?

Zdradzamy, że po wakacyjnej przerwie Ula (Iga Krefft) odbierze od siostry SMS z widocznym awatarem z dwiema przytulonymi do siebie dziewczynami. Czy Natalka przywiezie do Grabiny swoją dziewczynę? I jak na rewolucję w życiu Natalki zareaguje jej siostra?

Wiadomo też, że Ula w nowych odcinkach przejdzie metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach widać, że serialowa Lisiecka zdecydowanie rozjaśni włosy! Jak Wam się podoba odmieniona bohaterka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL