Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388495
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1666. Rudnicka sprawi, że Iza przyjmie awans?

W 1666. odcinku "Emki", czyli pierwszym powakacyjnym, który trafi na antenę TVP2 na początku września, Rudnicka (Joanna Niemirska), która sama była gnębiona psychicznie i fizycznie przez swojego męża (Mateusz Lasowski), sprawi, że Chodakowskiej (Adriana Kalska) podniesie się samoocena i dzięki temu zgodzi się zastąpić swoją szefową Annę (Diana Kadłubowska) na stanowisku redaktor naczelnej "Głosy Gródka".

Do tej pory to Marcin (Mikołaj Roznerski) z Izą pomagali Rudnickiej, ofierze przemocy domowej. Gdy trafiła do szpitala, oni przejęli opiekę nad jej małymi córkami Amelką (Ninel Kos) i Hanią (Marta Stefaniak). 

Na dodatek Chodakowski i Olewicz (Tomasz Dedek) z własnej inicjatywy (i na swój koszt!) wyremontowali jej mieszkanie. Jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.

"M jak miłość": Odcinek 1666. Rudnicka odwdzięczy się Izie za pomoc!

Los sprawi, że Rudnicka po wakacjach będzie miała okazję odwdzięczyć się swoim dobroczyńcom. Gdy Iza otrzyma propozycję awansu, to właśnie mama Amelki i Hani nakłoni dziennikarkę śledczą do jej przyjęcia!

Reklama

- Szefowa chce mi na kilka miesięcy powierzyć prowadzenie redakcji, a ja mam tysiące wątpliwości – zwierzy się Chodakowska Monice. 

- Chyba nie chcesz odmówić? – żywo zainteresuje się kobieta. 

- Sama nie wiem... – przyzna dziennikarka. 

- Jesteś młoda, zdolna, pełna energii… Masz super męża, który cię wspiera… Jeśli nie ty, to kto? – podniesie na duchu Izę Rudnicka. 

- To miło, że tak mówisz… - ciepło uśmiechnie się Chodakowska. 

- Bo to jest twoje pięć minut! Jeśli nie spróbujesz, potem możesz tego żałować. Nie zmarnuj takiej szansy – zaapeluje samotna matka dwójki dzieci będąca świeżo po terapii dla osób molestowanych psychicznie i fizycznie. 

Po rozmowie z Moniką Iza podejmie ostateczną decyzję w sprawie przyjęcia propozycji Anny. 

- Chcę spróbować. Wiem, że to będzie trudne, ale jeśli mi pomożesz, to myślę, że sobie poradzę – poinformuje męża Chodakowska.

- A ja jestem tego pewien. I tak jak ci mówiłem, przez cały czas będę przy tobie, jeśli tylko będziesz potrzebowała wsparcia... – zapewni ją Marcin. 

Zobacz też:

Andrzej Łapicki był zauroczony Vivien Leigh. Spędzili razem cudowną noc

"M jak miłość": Jakub za namową kolegów kupi pierścionek zaręczynowy!

"M jak miłość": Tragedia u Kingi i Piotrka. Co wydarzy się po wakacjach?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL