Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1596. Patrycja wypomni mężowi młode kochanki!

Na wyraźną prośbę – żeby nie powiedzieć rozkaz - Jerzego (Karol Strasburger) Patrycja (Alżbeta Lenska) zgodzi się udzielić wspólnego wywiadu z mężem, w którym będą udawać wzorowe małżeństwo. A potem Argasińska wygarnie ordynatorowi jego wszystkie grzeszki. Do wspólnego wywiadu Argasińskich dojdzie w 1596. odcinku „Emki” (emisja we wtorek 7 września o godz. 20.55 w TVP2). Dziennikarka odwiedzi małżonków w ich willi. Po jej wyjściu ordynator łaskawie pochwali żonę.

"M jak miłość": Odcinek 1596. Patrycja wygarnie Argasińskeimu kochanki

- Chyba wypadło całkiem nieźle...  - rzuci z uśmiechem Jerzy.

- Zwłaszcza ten fragment o rodzinie. Prawie uwierzyłam - z obrzydzeniem skomentuje Patrycja.

- Dlaczego tak się zachowujesz? Izolujesz się, prawie się do mnie odzywasz... Przecież doszliśmy w kluczowych sprawach do porozumienia, więc może pora na zawieszenie broni? - zaproponuje profesor.

- To, co powiedziałem o rodzinie, to prawda. Nasza rodzina jest dla mnie najważniejsza. A teraz, gdy wkrótce ma się powiększyć, jestem gotowy wszystko ci wybaczyć... Zapomnimy o tym, co było złe i zaczniemy nowe życie - doda wspaniałomyślnie.

Reklama

Zobacz też: Marta na stałe wróci do Polski!

"M jak miłość": Odcinek 1596. Zaczną od nowa?

- Zaczniemy od nowa... nasze stare życie. Wszystko będzie tak, jak wcześniej. Młode lekarki, pielęgniarki... Myślisz, że nie wiedziałam? Nawet specjalnie się z tym nie kryłeś... I teraz ty jesteś gotowy wybaczyć mnie? - gorzko skomentuje żona profesora.

- Chcesz, czy nie, stworzymy razem rodzinę. Będę o to walczył! Na wszelkie możliwe sposoby! - zagrozi Jerzy, po czym trzaśnie drzwiami.

Jak myślicie: do czego posunie się cieszący się powszechnym szacunkiem profesor Argasiński?

Zobacz także:

"M jak miłość": Iza pociesza Michała!

"M jak miłość": Tadeusz wychowa córkę grabarza?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje