Reklama

​"M jak miłość": Odcinek 1596. Joasia bliska bankructwa! (emisja 7 września o 20:55)

Po powrocie do Polski Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) ze zgrozą odkryje, że jej miejsce w wydawnictwie zajęła Iza (Adriana Kalska), a w bistro - Franka (Dominika Kachlik). Na jaw wyjdzie, że jeśli nie znajdzie sobie natychmiast nowej pracy, będzie musiała sprzedać dom przy Wietrznej!

Co wydarzy się w nowych odcinkach?

O swojej dramatycznej sytuacji finansowej Chodakowska szczerze opowie Kindze (Katarzyna Cichopek-Hakiel) w 1596. odcinku "Emki" (emisja we wtorek 7 września o godz. 20:55 w TVP2).

- Mój tato zainwestował wszystkie oszczędności w drogą, bardzo ekskluzywną restaurację, wpadł w długi, musiał zamknąć biznes. I chyba to doprowadziło go do zawału. Nie umiem się z tym pogodzić, ale wiem, że muszę się zmobilizować, walczyć... Dla siebie i dla dzieci - zwierzy się Zduńskiej.

- Dlatego właśnie zaraz po pogrzebie wróciłam do Polski... I szukam pracy. Po prostu rozpuszczam wici. Jakbyś o czymś słyszała, to daj znać... - doda.

Reklama

- Oczywiście, rozejrzę się, popytam znajomych... A czego konkretnie szukasz? Jaka branża? - zainteresuje się Kinga.

Joasia sprzeda dom na Wietrznej?

- Już jakiś czas temu, jeszcze przed śmiercią taty, zaczęłam przeglądać ogłoszenia w Internecie. Najpierw celowałam ambitnie - galerie, domy aukcyjne... Ale teraz jestem w takiej sytuacji, że wezmę cokolwiek. I prawda jest taka, że jeśli szybko nie znajdę jakiejś roboty, to będę musiała sprzedać dom na Wietrznej - stwierdzi bliska łez Chodakowska.

- Nawet o tym nie myśl... - pocieszy ją Kinga.

- Zresztą, na pewno zaraz coś się znajdzie, zobaczysz. Poproszę Piotrka, żeby pogadał z Wernerem, on ma sporo kontaktów... - obieca Zduńska.

Czy Joasiu uda się uniknąć bankructwa?

Zobacz też: Joanna Opozda i Antek Królikowski wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Poznaliśmy szczegóły ich wesela!

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje