M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391937
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1595. Ula i Bartek zostaną rodzicami?!

Po wakacyjnej przerwie intuicja podpowie Barkowi (Arkadiusz Smoleński), że za dziewięć miesięcy życie jego oraz Uli (Iga Krefft) zostanie wywrócone do góry nogami. Czyżby Lisiecka była w upragnionej ciąży? Poznaj szczegóły!

Lisieccy starają się o dziecko

O tym, że Lisieccy od wielu miesięcy bezskutecznie starają się o dziecko, jako pierwsi pisaliśmy w tym artykule: "M jak miłość": Ula i Bartek nie mogą mieć dzieci?

Doszło już nawet do tego, że para zaczęła rozważać adopcję! Więcej szczegółów tu: "M jak miłość": Ula i Bartek zdecydują się na adopcję?

Reklama

Szczęśliwie jesienią okaże się, że być może młodzi małżonkowie wcale nie będą musieli przechodzić skomplikowanej procedury adopcyjnej.

Odcinek 1595. Dobra wróżba dla Uli i Bartka!

Zdradzamy, że w 1595. odcinku "Emki" (emisja w poniedziałek 13 września o godz. 20.55 w TVP2) Ula podejdzie do doniczki z kaktusem, by podlać roślinę i... nagle dozna bardzo pozytywnego zaskoczenia.

- Bartek, chodź tu szybko! - zawoła Mostowiaczka.

Przejęty Lisiecki podejdzie do żony.

- Zobacz, zakwitł! - usłyszy.

- Faktycznie... Cóż, to chyba... Dobra wróżba - ucieszy się brat Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i weźmie swoją drugą połówkę w ramiona.

- Hm... Masz na myśli coś konkretnego? - zapyta Ula.

- Czy ja wiem? Cydr trochę szumi mi w głowie i mam różne takie myśli... - wyzna Bartek.

- Na przykład jakie?

- Bardzo... niepokojące. Które za dziewięć miesięcy totalnie mogą wywrócić nasze życie do góry nogami... - wyzna młody Lisiecki.

- Powiem ci coś, tylko się nie śmiej - doda.

- Nie obiecuję, ale się postaram... - zażartuje Lisiecka.

- Nie wiem, czy kiedykolwiek mógłbym być bardziej szczęśliwy niż teraz, tu, z tobą. Chciałbym, żeby czas zatrzymał się w miejscu... Na zawsze... Ta chwila - wyzna zakochany bez pamięci w swej żonie Bartek.

- Ja też... - odwzajemni mu się Ula.

Jak myślicie: czy po wakacjach spełni się marzenie Lisieckich o dziecku? 


Źródło: AIM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy