Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367795
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​ "M jak miłość": Nowy aktor "Emki" to pierwszy mąż gwiazdy TVP

Na początku czerwca do obsady "M jak miłość" dołączył 61-letni Amerykanin, Will Richardson, który do tej pory nie miał zbyt wiele wspólnego z aktorstwem. Dostał rolę belgijskiego biznesmena, bo po prostu idealnie do niej pasował. Dopiero po nakręceniu scen z jego udziałem okazało się, że przed laty związany był z jedną z największych gwiazd TVP, Moniką Zamachowską!


Reklama

Will Richardson - dziennikarz, pisarz i podróżnik - nigdy nie krył, że uwielbia stawiać czoła nowym wyzwaniom i jadł już w życiu chleb z niejednego pieca.  

- Od dawna myślałem o pracy w przemyśle filmowym i nawet zagrałem w filmie. Zawsze pragnąłem spróbować jak największej ilości rzeczy, by być lepszym pisarzem. Byłem już rockmanem, poetą, a teraz jestem aktorem - powiedział w wywiadzie.

Kiedy kilka tygodni temu Will Richardson zgłosił się na zdjęcia próbne do roli belgijskiego biznesmena w "M jak miłość", nikt nie miał pojęcia, że ten elegancki mężczyzna mówiący po polsku z obcym akcentem był przed laty związany z jedną z największych dziś gwiazd telewizyjnej Dwójki.
On sam wolał nie przypominać, że z Moniką Zamachowską łączył go... ślub. Nie chciał, by ktokolwiek zarzucił jego byłej żonie, że załatwiła mu pracę.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama