M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 326216
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski wystąpi w "Grze o tron"?!

Serialowy Marcin z "M jak miłość" planuje światową karierę!Mikołaj Roznerski zawsze podkreślał, że aktorstwo nie jest szczytem jego marzeń:

Reklama

- Praca w tym zawodzie raz jest, a raz jej nie ma. Nie wiem, czy będę aktorem przez całe życie. Znalazłem coś, z czego mam dodatkowa przyjemność. Wszelkie wyzwania, które wiążą się ze sportem i adrenaliną są dla mnie i może kiedyś zostanę kaskaderem. Aktorem jestem od dziesięciu lat. Pracowałem w teatrze, na planach filmowych i serialowych. Różnie bywało, ale teraz nie narzekam na brak pracy. Staram się nie spinać i nie nudzić, bo nie lubię i nie umiem się nudzić. Dlatego potrzebuję w swoim życiu ludzi. Nie w sensie imprezowym, tylko towarzyskim. Taki towarzyski ze mnie typ.

Czy Mikołaj ma "plan B"? Okazuje się, że tak!

- Rok temu dostałem się do szkoły kaskaderskiej w Londynie, która ma oddział w Krakowie. Jeżdżę więc do Londynu i do Krakowa. I tak będzie przez dwa lata. Może coś z tego wyjdzie, może kiedyś zajmę się tym na sto procent. Wytrzymałość bardzo się tu przydaje. Absolwenci biorą udział w europejskich, a nawet światowych produkcjach. Nie miałbym nic przeciwko temu, by być kaskaderem, który trzyma miecz w "Grze o tron" albo w "Hobbicie" - śmieje się Mikołaj.

Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama