Reklama

"M jak miłość": Mikołaj Roznerski bez koszulki! Co za klata!

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, które rozgrzało fanki! Gwiazdor pokazał się bowiem bez koszulki, a swoją nową fotografią wywołał lawinę komentarzy. "Ktoś tu chyba przypakował" - piszą rozemocjonowane obserwatorki.

Mikołaj Roznerski o nowym projekcie

Mikołaj Roznerski to aktor zręcznie dzielący swój "zawodowy czas" między licznymi projektami, w których bierze udział. Przystojny gwiazdor, który od lat występuje w "M jak Miłość", pojawia się także w wielu przedstawieniach teatralnych, a także chętnie przyjmuje coraz to nowe, filmowe role. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że niebawem Mikołaj Roznerski pojawi się w kolejnym wcieleniu! Partner Adriany Kalskiej zdradził bowiem na swoim Instagramie, że w ostatnim czasie brał udział w pracach nad kolejnym filmem, nie podając jednak zbyt wielu szczegółów. Swoją wypowiedź wzbogacił za to o zdjęcie, które z pewnością zwróciło uwagę internautek! Wszystko za sprawą zarówno imponującego tła, jak i równie imponującej muskulatury aktora. Mikołaj Roznerski dumnie stanął bowiem przed aparatem bez koszulki!

Reklama

"Janosik nasz"

W opisie Mikołaj Roznerski wyjawił, iż do listy filmów z jego udziałem wkrótce dołączy kolejny tytuł:

"Piękne nasze góry są. Wczoraj zakończyłem zdjęcia do filmu, o którym nie mogę Wam za dużo powiedzieć. W zasadzie nic, tylko tyle, że graliśmy na naszym pięknym Podhalu. Bardzo dziękuję wszystkim twórcom za wspaniałą pracę i Git-Przygodę. A Was kochani już niedługo będę informował o tej filmowej niespodziance."

Zarówno informacja o nowym projekcie, jak i załączona fotografia wywarły niemałe wrażenie wśród użytkowniczek sieci. Pojawiły się nawet porównania do Janosika!

"Ktoś tu chyba przypakował!"

"Janosik nasz",

"A Ty w roli głównej jako Janosik",

"Nie tylko górskie widoki są tu piękne",

"Przy takiej klacie jak to się skupić na innych rzeczach" - czytamy w komentarzach.

Czekacie na kolejną produkcję z Mikołajem Roznerskim?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje