Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389011
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin o krok od romansu?

W nowych odcinkach "M jak miłość" rządzić będzie tytułowe uczucie! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) stanie się obiektem westchnień atrakcyjnej klientki. Czy mąż Izy (Adriana Kalska) zdoła się oprzeć jej wdziękom?

"M jak miłość": Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Jak sama nazwa wskazuje, w "M jak miłość" prym powinno wieść tylko jedno uczucie. Bywa z tym jednak różnie, co pokazują rozmaite wątki: niedawno mecenas Andrzej Budzyński zdradził swoją żonę - Magdę (Anna Mucha)!

Taki obrót spraw mocno poirytował widzów, którzy kibicowali wspomnianej parze. Czy wkrótce będą świadkami kolejnej niewierności? Na "próbę" zostanie wystawiony Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Detektyw, który prywatnie właśnie odbudowuje swoje małżeństwo z Izą (Adriana Kalska), otrzyma zlecenie od atrakcyjnej Eweliny (Karolina Piwosz). Kobieta wyzna, że czuje się podglądana przez sąsiada. Będzie chciała wyjaśnić tę kwestię, przy okazji nie ukrywając, że Marcin wpadł jej w oko...

Reklama

"M jak miłość": Marcin Chodakowski na celowniku

W 1676. odcinku, który TVP2 wyemituje 10 października, Marcin zrealizuje zlecenie. Ustali, że to nie sam sąsiad, a jego syn podgląda klientkę!

"Powiem panu, że takiego finału się nie spodziewałam. Ale najważniejsze, że mogę już czuć się u siebie bezpiecznie. Bardzo panu dziękuję, Marcinie" - Ewelina zacznie kokietować detektywa.

Podczas gdy on będzie raczej nieczuły na jej wdzięki, kobieta będzie coraz śmielsza w rozmowie. "A może... Zostanie pan na drinka? Dziś tak gorąco, mam w lodówce doskonałe białe wino..." - zapyta.

Dość szybko zaczną mówić sobie po imieniu, ale Marcin postawi jasne granice. Powie Ewelinie, że musi jechać do... dzieci!

"Skoro nie chcesz drinka, to może zaproponuję ci przynajmniej kawę? A to pech! Żonaty i dzieciaty..." - powie klientka.

Ewelina nie da jednak za wygraną i niepostrzeżenie wsunie w kieszeń Chodakowskiego swoją wizytówkę oraz odważne zdjęcia... Jak zareaguje Marcin, kiedy znajdzie "prezent"? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Nowe odcinki "M jak miłość": Gdzie i kiedy oglądać?

"M jak miłość" to serial, który bawi i wzrusza już od ponad dwóch dekad! Produkcja opowiadająca losy rodziny Mostowiaków i jej przyjaciół jak magnes przyciąga przed telewizory coraz to nowe grupy odbiorców. Od dłuższego czasu "Emka" ma stałe pasmo w TV - nowe odcinki emituje "Dwójka", a można je oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55.

Każdy epizod poprzedzają "Kulisy serialu M jak miłość", w których aktorzy oraz ekipa pracująca przy tworzeniu serialu zdradza "smaczki" z planu. "M jak miłość" można oglądać także online - na platformie VOD.TVP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy