Reklama

"M jak miłość": Katarzyna Cichopek w samej bieliźnie! "Jak bogini!"

Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość", pochwaliła się swoim fanom na Instagramie sensualnym kadrem. Aktorka zapozowała w luźnej koszuli i jednocześnie odsłoniła bieliznę. Zapewniła również, że kocha swoje ciało i mimo że jest pełne niedoskonałości, to nie zamieniłaby go na żadne inne.

Katarzyna Cichopek kusi na Instagramie

Katarzyna Cichopek wie, jak "zaczarować" Instagram! Aktorka występująca na co dzień w "M jak miłość", a także współprowadząca program: "Pytanie na Śniadanie" chętnie wykorzystuje popularną platformę do utrzymywania stałego kontaktu z fanami, a tych nie brakuje - jej profil śledzi już 460 tys. użytkowników! Chociaż internautów jest wielu, a pani Kasia tylko jedna, to gwiazda "Emki" fantastycznie radzi sobie z aktualizowaniem instagramowego konta, przy okazji "przemycając" kadry ze swojej codzienności. Obok ujęć prosto z planu produkcji z udziałem aktorki, w jej galerii znaleźć można także m.in. urocze kadry, na których towarzyszą jej mąż - Marcin Hakiel, oraz dzieci: Adam i Helena.

Reklama

Katarzyna Cichopek chętnie publikuje także fotografie, na których to ona jest na pierwszym planie i właśnie do tej grupy zaliczyć można najnowszą fotkę, jaka znalazła się w sieci. Serialowa Kinga Zduńska tym razem postawiła na nieco pikantniejszy look, pozując w luźnej koszuli, zapiętej jedynie na jeden guzik!

"Cały czas jak nastolatka"

Katarzyna Cichopek nie bez przyczyny podzieliła się właśnie taką fotografią; w opisie, w którym aktorka zachęca do wzięcia udziału w konkursie współorganizowanym wraz z pewną marką bieliźnianą, żona Marcina Hakiela zawarła refleksję na temat swojego wyglądu, pisząc:

"Kocham swoje ciało! (Od niedawna, bo wcześniej wiele mi w nim przeszkadzało) za wszystko, ale przede wszystkim za to, że jest zdrowe i kieszonkowe (158 w kapeluszu ) i za to, że dało życie dwójce dzieci, oraz za pewność siebie, jaką mi daje na co dzień. Akceptuje wszystkie swoje krągłości i (nie)doskonałości, bo są moje i są niepowtarzalne (...)."

Zarówno fotografia Katarzyny Cichopek, jak i dołączony opis wywarły ogromne wrażenie wśród internautów, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci licznych komentarzy:

"Pięknie wyglądasz",

"Cały czas jak nastolatka",

"Kasiu, wyglądasz jak Bogini!"

"Prześliczna dama."

A Wam, jak się podoba?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje