Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368620
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Jacek Kurski pilnie potrzebuje... nowego aniołka. Poszukiwania trwają!

Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość", popadła w niełaskę Jacka Kurskiego i niemal z dnia na dzień przestała być twarzą TVP, stało się jasne, że "łowcy głów" pracujący dla Telewizji Publicznej muszą wyruszyć na łowy i znaleźć prezesowi... nowego aniołka. Kto nim zostanie?

Wszystko wskazuje na to, że Jacek Kurski nadal - przez 4 kolejne lata - stać będzie na czele zarządu Telewizji Publicznej. Prezes ma jednak pewien problem... Choć o jego względy (jako szefa TVP) zabiega wiele pięknych aktorek i celebrytek, brakuje mu kogoś, kto mógłby zostać znakiem rozpoznawczym kierowanej przez niego instytucji.

Reklama

Jeszcze niedawno twarzą TVP była Barbara Kurdej-Szatan, która nie dość, że grała w najpopularniejszym polskim serialu, to w dodatku prowadziła kilka sztandarowych programów Dwójki z "The Voice of Poland" i "Kocham Cię, Polsko!" na czele. Gdy aktorka - z powodu swych poglądów politycznych, uczestnictwa w manifestacjach i wspierania środowiska LGBT - straciła sympatię Jacka Kurskiego i musiała pożegnać się z pracą (została jej jedynie rola w "Emce"),  na Woronicza nagle zabrakło osoby, z którą Polacy mogliby utożsamiać TVP. Head hunterzy ruszyli więc na polowanie...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje