Reklama

"M jak miłość": Ina Sobala poszła w ślady mamy! Aktorka coraz częściej pojawia się na ekranach

Ina Sobala, czyli córka Małgorzaty Pieńkowskiej - serialowej Marysi Rogowskiej, poszła w ślady znanej mamy! Trzy lata temu ukończyła aktorstwo i zdecydowała, że to właśnie z tym zawodem zwiąże swoją przyszłość. Od tego czasu regularnie pojawia się na małym i dużym ekranie. Przez jakiś czas grała nawet u boku mamy w "M jak miłość"!

Ina Sobala - kariera aktorska

Ina Sobala jest młodą aktorką, która na wielkim ekranie debiutowała w 2017 roku w filmie "Najlepszy", następnie trafiła do obsady "M jak miłość", gdzie wcielała się w Agę, córkę Teresy, w serialu "Chyłka" zagrała dziennikarkę Olgę, wystąpiła też w kilku odcinkach "Stulecia Winnych", "39 i pół tygodnia" czy "Komisarz mama". Niebawem do kin wejdzie kolejna produkcja z udziałem Sobali - komedia "To musi być miłość", w której Ina gra jedną z głównych ról. 30-letnia aktorka jest córką Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli serialowej Marysi z "M jak miłość" oraz dziennikarza Jacka Sobali. 

Reklama

Aktorka i... dziennikarka

Ina Sobala nie od początku była zainteresowana aktorstwem, dlatego najpierw ukończyła studia dziennikarskie, a dopiero później zdecydowała się pójść w ślady popularnej mamy i zostać aktorką. Od uzyskania dyplomu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie w 2018, Ina nieustannie podejmuje się nowych wyzwań zawodowych, dzięki czemu coraz częściej telewidzowie mogą zobaczyć ją na ekranie. Czy córka gwiazdy "M jak miłość" osiągnie sukces w zawodzie?

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ina Sobala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje