M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392305
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ilona Janyst zdecydowała się na taki krok! Efekt?

Ilona Janyst szykuje się do porodu. Aktorka znana m.in. z roli Anety w "M jak Miłość" jest w drugiej ciąży, a radosną nowiną kilka miesięcy temu podzieliła się na Instagramie. Również tam niedawno pochwaliła się swoją metamorfozą! Jak teraz wygląda?

Ilona Janyst po "M jak miłość"

Ilona Janyst serialowej publiczności dała się poznać jako śmiała i odważnie dążąca do celu Aneta w "M jak Miłość". Chociaż początkowo jej postać była kreowana raczej na czarny charakter, to finalnie piękna lekarka wkupiła się zarówno w łaski Olka (Maurycy Popiel), jak i...widzów "Emki"! W najbliższym czasie pani Chodakowskiej będzie na ekranie jednak nieco mniej, a wszystko za sprawą drugiej ciąży aktorki. Janyst ogłosiła radosną nowinę pod koniec lipca, a niedawno zdradziła, że ma za sobą ostatni dzień na planie produkcji przed narodzinami dziecka:

Reklama

Okazuje się, że to wcale nie koniec nowości w życiu pani Ilony! Będąca w zaawansowanej ciąży gwiazda postanowiła nanieść kilka zmian w wyglądzie, udając się do jednego z salonów fryzjerskich. W efekcie Janyst zyskała nową - zdecydowanie krótszą i ciemniejszą fryzurę - którą nie omieszkała podzielić się z internautami.

Metamorfoza z komplementami na Instagramie

Trzeba przyznać, że aktorka postawiła na "ostre cięcie"! A jak na taką zmianę zareagowali śledzący jej profil internauci? Im także zmiana ta przypadła do gustu, o czym mogą świadczyć pozostawione przez nich wirtualne "serduszka", a także miłe komentarze:

Jak widać,aktorka chwilowo "zerwała" z wyglądem, do którego zdążyła przyzwyczaić widzów "M jak Miłość". A Wam, jak Ilona Janyst podoba się w takim wydaniu?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Gwiazdor serialu trafił do szpitala!

Tak mieszka Rafał Mroczek!

"M jak miłość": Ostatnie pożegnanie Marzenki i Andrzejka!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Janyst
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy