M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392006
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tak mieszka Rafał Mroczek! Stylowe wnętrza zachwycają

Rafał Mroczek popularność zdobył dzięki serialowi „M jak miłość”, w którym od ponad 20 lat wciela się w Pawła Zduńskiego. Rola w słynnej produkcji sprawiła, że aktor wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Fani chętnie śledzą życie gwiazdora w jego mediach społecznościowych. Rafał Mroczek szczególnie aktywny jest na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 230 tysięcy internautów. Na swoim profilu chętnie relacjonuje codzienność – projekty zawodowe, wakacje, czas spędzany z córką. Aktor często pokazuje również wnętrza swojego mieszkania. Sprawdźcie, jak się prezentują!

Rafał Mroczek: Popularność

Mroczek urodził się 18 lipca 1982 roku w Siedlcach. Od 2000 roku, razem z bratem bliźniakiem Marcinem, gra w "M jak miłość". Choć nie ma wykształcenia aktorskiego, sporadycznie pojawia się na ekranie również w innych produkcjach. W latach 2009-2010 wcielał się aspiranta Olafa Wieczorka w serialu Polsatu "Pierwsza miłość".

Sława i sympatia widzów sprawiły, że gwiazdor chętnie jest zapraszany do programów typu talent show. W ostatnich latach mógł zaprezentować swój talent taneczny m.in. w "Tańcu z gwiazdami", "Gwiazdy tańczą na lodzie", czy "Dance Dance Dance". W każdym z tych programów plasował się na podium.

Reklama

Popularność, jaką zdobył w "M jak miłość", przełożyła się również na duże zainteresowanie w mediach społecznościowych. Fani aktora chętnie śledzą jego poczynania i komentują zamieszczane przez aktora posty. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia z mieszkania gwiazdora. Okazuje się, że jego gniazdko jest niezwykle przytulne!

Jak mieszka Rafał Mroczek?

Ulubieniec widzów mieszka na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie, choć niewielkie, urzeka rodzinną atmosferą i niepowtarzalnym klimatem.

Wnętrza zdecydowanie wyglądają na funkcjonalne. Mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu. We wszystkich pomieszczeniach dominują jasne barwy, które optycznie powiększają przestrzeń. Tym co wyróżnia stylowe lokum, jest połączenie bieli i szarości z naturalnym drewnem. Większość mebli wykonanych jest właśnie z tego surowca.

Rafał Mroczek kilka lat temu został tatą i choć rozstał się z partnerką, w swoim mieszkaniu urządził piękny kącik dla córeczki. W pokoju dziewczynki jest zdecydowanie więcej kolorów. Uwagę przykuwa kolorowa tapeta i puchaty dywan. Nie brakuje też szafek na zabawki i uroczych dekoracji.

Kuchnia Rafała Mroczka, podobnie jak salon, została urządzona minimalistycznie i funkcjonalnie. Aktor zdecydował się na nowoczesne szafki w odcieniach bieli. W centralnym punkcie pomieszczenia znajduje się natomiast wyspa z jasnym blatem.

Trzeba przyznać, że mieszkanie gwiazdy "M jak miłość" to miejsce, w którym zdecydowanie można odpocząć, a jego funkcjonalność sprawia, że każdy poczuje się w nim komfortowo. 


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama