Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362019
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Cena wolności

Przemoc, groźby, kłótnie – życie u boku Artura to prawdziwe piekło. Ale czy Iza znajdzie siłę, by od niego uciec? Zapraszamy na 1382. odcinek "M jak miłość", a w nim...

W kolejny wtorek Skalski odkryje, że jego żona nadal kontaktuje się z Marcinem... i od razu wybuchnie gniewem. Artur postanowi w końcu wywieźć rodzinę do Niemiec - tak, by Chodakowski nie mógł już ich odszukać. I choć Iza spróbuje wymknąć się z leśniczówki i uciec, szybko nad nią "zapanuje".

Reklama

- Mała zmiana planów... Wyjeżdżamy. Oboje. Zaraz!

- To może wezmę jeszcze Maję na spacer? Łatwiej potem zaśnie, to długa trasa...

- Nic już nie mów, kochanie... Twoje kłamstwa zawsze nam wszystko psują!

W drodze Skalska na chwilę wyrwie się jednak spod kontroli męża i zadzwoni do Marcina - z aparatu, który pożyczy od spotkanej przypadkiem kobiety.

- Artur znalazł telefon, jest wściekły, jesteśmy w drodze do Hanoweru... Tylko tyle wiem... A na kolejnym postoju... dziewczyna ukradnie auto Skalskiego i w końcu ucieknie!

Iza będzie miała tylko kilka minut przewagi, bo Artur od razu ruszy za nią w pościg - tym razem na motorze.

- Zapłacę ile chcesz, tylko zabierz mnie na polską granicę, na trasę na Poznań! A w drodze Skalską znów dopadnie pech. Kierowca auta jadącego z naprzeciwka zasłabnie i nagle skręci na niewłaściwy pas. A Iza, by uniknąć zderzenia, odbije w bok i... wpadnie do rzeki!

Świadkowie od razu ruszą na pomoc i w ciągu kilku minut wyciągną z samochodu Maję. Skalską porwie jednak rzeka. A gdy na miejsce dotrze w końcu Artur, ratownicy stracą już nadzieję na odnalezienie dziewczyny żywej. Maja - na szczęście - wyjdzie z wypadku bez szwanku.

- Wygląda na to, że dziecku nic się nie stało, jest tylko trochę przestraszone... Ale i tak musimy pojechać z nią do szpitala, zrobić dokładniejsze badania. Powinien pan pojechać z nami. Płetwonurkowie są już w drodze...

Chwilę później na miejscu pojawi się za to Marcin... I gdy usłyszy o wypadku od świadków, szybko zrozumie, że ofiarą była Iza.

- Ludziom udało się dziecko wyciągnąć, ale ją zabrała rzeka. W tym miejscu są straszne wiry, dziewczyna od razu zniknęła pod wodą... Boże... taka śliczna, młoda, ciemne włosy...

Chodakowski pojedzie w końcu do lokalnego szpitala - licząc na to, że właśnie tam ratownicy zabrali Maję. A gdy trafi na Skalskiego, ten od razu go zaatakuje.

- To wszystko twoja wina! Gdyby nie ty... Przyjrzyj się dobrze swojej córce, bo nigdy więcej jej nie zobaczysz... Nigdy, rozumiesz?! Zabiłeś ją... Zabiłeś Izę! Artur rzuci rywalowi wściekłe spojrzenie - gotów wywieźć małą nawet na drugi koniec świata.

Chwilę później, gdy Skalski będzie rozmawiał z lekarką, Maja zostanie jednak na chwilę sama... A wtedy Marcin wykorzysta okazję - i spróbuje wykraść córkę ze szpitala! Czy tym razem dopisze mu szczęście? Ciekawych zapraszamy do TVP2... Emisja odcinka numer 1382 już 18 września o godz. 20.55 - lepiej nie przegapić ani sekundy!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje