Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388612
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie dogadują się na planie?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" tworzą jedną z najbardziej lubianych par. Pod najnowszym zdjęciem ukazującym aktorów podczas pracy na planie pojawiło się sporo komentarzy, w których widzowie podzielili się swoimi przemyśleniami. Co dokładnie zwróciło ich uwagę?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w nowych odcinkach "M jak miłość"

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w "M jak miłość" wcielają się w postacie Izy i Marcina Chodakowskich - małżeństwo uwielbiane przez widzów. Jako pierwszy w serialu pojawił się przystojny aktor, który dołączył do obsady w 2012 roku. Trzy lata później na planie "Emki" pojawiła się Ada Kalska, a grana przez nią bohaterka wtargnęła w życie serialowego Chodakowskiego w trudnym dla niego momencie - Marcin borykał się z bolesną stratą ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer), a także samotnie wychowywał synka. Czas pokazał, że przystojny amant oddał swoje serce właśnie Izabeli, ale ich miłość była wystawiona na wiele prób.

Reklama

W nowych odcinkach "M jak miłość" Iza i Marcin Chodakowscy na nowo cieszą się łączącym ich uczuciem - para była bowiem o krok od rozwodu, jednak finalnie udało im się rozwiązać problemy małżeńskie. Nieco inaczej sytuacja wygląda w życiu prywatnym aktorów. Ada Kalska i Mikołaj Roznerski przez długi czas byli również parą w życiu prywatnym, jednak wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu. Na początku roku pojawiło się oświadczenie, w którym aktorka poinformowała o zakończeniu związku z dotychczasowym partnerem.

Adriana i Mikołaj niezmiennie występują w "M jak miłość", a po wakacjach widzowie zobaczą nowe odcinki z ich udziałem. Produkcja "Emki" zaprosiła odbiorców na nadchodzący sezon, a ci podzielili się w komentarzach przemyśleniami na temat serialu.

Adriana Kalska: Od szarej myszki do gwiazdy TVP i TVN!

Internauci czekają na nowy sezon "M jak miłość"

Pod fotografią ukazującą serialowych Chodakowskich pojawiło się sporo komentarzy: podczas gdy jedni użytkownicy sieci cieszyli się na nadchodzący koniec przerwy w emisji "Mjm", inni zwrócili uwagę na grę aktorską: "Odkąd nie są parą w życiu prywatnym, to rola przez nich grana już nie jest taka jak wcześniej. Adriana widać, że ma blokadę w stosunku do Mikołaja". "Też mam takie odczucie, pomimo że to profesjonaliści, ale lekko to widać".

Zdecydowaną większość wpisów stanowiły jednak komentarze wyrażające ekscytację z powodu wielkiego powrotu serialu po wakacjach: "Czekam na nowe odcinki z niecierpliwością", "Nareszcie będą nowe odcinki!", "Tęsknię za 'M jak miłość'".

"M jak miłość": Odcinek 1666. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1666., pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "M jak miłość", TVP2 pokaże w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL