Reklama

Karolina Sawka w złotym bikini! Jak wygląda dziś gwiazda "W pustyni i w puszczy"?

Karolina Sawka, której rozpoznawalność przyniosła rola Nel Rawlison w filmowej adaptacji "W pustyni i w puszczy", pochwaliła się w sieci wakacyjnymi zdjęciami. 29-letnia obecnie aktorka pokazała się w złotym bikini i zachwyciła internautów. Karolina Sawka zadebiutowała na dużym ekranie jako mała dziewczynka. W wieku 9 lat wcieliła się w postać Nel Rawlison w nowej ekranizacji powieści „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza. Później na wiele lat zniknęła, by skupić się na edukacji. Dziecięca gwiazda w 2018 roku ukończyła łódzką filmówkę.

Karolina Sawka w "M jak miłość"

Jeszcze w czasie studiów zaczęła występować w teatrze. Później przez pewien czas można było ją oglądać w serialu "M jak miłość", do którego obsady dołączyła w 2018 roku. W 2020 roku zaczęła też grać w "Pierwszej miłości".

Odtwórczyni roli Nel Rawlison z "W pustyni i w puszczy" w grudniu skończy 30 lat. Choć nie jest stałą bywalczynią salonów, to aktywnie udziela się w sieci, gdzie zdarza jej się uchylać rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Prowadzi własny profil na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia.

Zobacz też: Zofia Zborowska urodziła!

Reklama

Karolina Sawka pozuje w bikini na Lanzarote

Karolina Sawka niedawno zdradziła swoim obserwatorom, że wybrała się na wczasy. 29-letnia aktorka, która tegoroczny urlop spędza na hiszpańskiej wyspie Lanzarote, postanowiła pochwalić się w sieci wakacyjnym zdjęciem z plaży. To selfie, do którego zapozowała w złotym bikini. Kadr zachwycił fanów, których aktorka na Instagramie ma już ponad 28 tysięcy.

Autor: Maria Staroń

Zobacz więcej:

Joanna Moro zachwyca w bikini!

"Niewolnica Isaura": Co się stało z Lucelią Santos?

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama