M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Joanna Koroniewska w skąpym body!

Joanna Koroniewska wie, jak zaskoczyć swoich fanów! Na instagramowy profil aktorki znanej między innymi z serialu "M jak miłość" trafiło wyjątkowe nagranie! Na opublikowanym filmiku gwiazda radośnie tańczy, ubrana jedynie w skąpe body. W opisie do wideo 43-latka żartobliwie porównała się do światowej sławy wokalistki. Faktycznie podobne? Każdy użytkownik sieci z pewnością chociaż raz natknął się na zdjęcie lub nagranie z Joanną Koroniewską w roli głównej! Aktorka znana między innymi z serialu „M jak miłość” należy do aktywnych użytkowników sieci.

Kobieta regularnie wzbogaca swoją internetową galerię na Instagramie o nowe posty. Do sieci systematycznie trafiają także filmiki w ramach projektu "Domówka u Dowborów", który gwiazda tworzy razem ze swoim mężem Maciejem Dowborem.

Joanna Koroniewska jak Ariana Grande

Teraz instagramowy profil Koroniewskiej zasiliło nowe, zaskakujące nagranie! 43-latka zaprezentowała się w nim w skąpym, żółtym body i szalonym tańcu! W opisie do wideo, aktorka żartobliwie porównała się do światowej sławy wokalistki - Ariany Grande.

Faktycznie podobne?

Czytaj więcej:

"Zbuntowany anioł": Jak wyglądają gwiazdy serialu po latach?

Reklama

Żona polskiego aktora w ogniu krytyki!

Marcelina Zawadzka zachwyca w bikini!

Autor: Aleksandra Biłas

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama