Zbuntowany anioł Muñeca brava
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 606
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zbuntowany anioł": Gwiazdy serialu po latach

Historią miłości szalonej Milagros i przystojnego Ivo żyła cała Polska. Argentyńska telenowela podbijała serca widzów na całym świecie! Serial wyprodukowany pod koniec lat 90. opowiadał historię Milagros "Mili", pięknej żywiołowej dziewczyny, w której rolę wcieliła się Natalia Oreiro.

Facundo Arana i Gabriela Sari po latach

"Zbuntowany anioł" to tytuł, który rozgrzewał polską publiczność na początku lat dwutysięcznych. Argentyńska telenowela przedstawiająca losy pokojówki Milagros (Natalia Oreiro), która zapałała miłością do syna szefa - Iva (Facundo Arana) skradła serca widzów zasiadających przed telewizorami, a powtórkowe odcinki wciąż trafiają do telewizyjnych ramówek.

Chociaż od pierwszej emisji Muñeca brava minęło już sporo czasu, to fani produkcji niezmiennie sprawdzają, co słychać u aktorów wcielających się w główne role. Instagramowe konta Natalii Oreiro oraz jej serialowego partnera są chętnie odwiedzane przez żądnych informacji internautów, a sami aktorzy dbają o to, by na ich profilach nie wiało nudą! Niedawno Facundo Arana, czyli niezapomniany Ivo, opublikował serię zdjęć z... koleżanką z planu! Na fotografiach znalazła się bowiem Gabriela Sari, czyli odtwórczyni roli pokojówki Glorii.

Reklama

Jak wyglądają aktorzy ze "Zbuntowanego anioła"?

W "Zbuntowanym aniele" Gabriela Sari zagrała Glorię - przyjaciółkę Mili z domu dziecka. Aktorka odznaczała się charakterystyczną urodą, a także gęstymi, krzaczastymi brwiami. A jak wygląda obecnie? 44-latka niezmiennie czaruje promiennym uśmiechem i dziewczęcym wyglądem. Z opublikowanych zdjęć wynika, że aktorom znanych z telenoweli w momencie spotkania dopisywały wyśmienite humory. 

Na fotografiach znalazła się także córeczka Sari. Internauci bardzo entuzjastycznie zareagowali na wspomniane kadry, pozostawiając po sobie ślad w postaci komentarzy i wirtualnych "serduszek". Oglądaliście "Zbuntowanego anioła"?

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy