Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hanka sławniejsza niż... Kożuchowska

O tym, że serialowa Hanka Mostowiak nie żyje, wiedzą już chyba wszyscy. Według danych "Press -Service Monitoring Mediów" w dniach 6-8 listopada, postać znana z serialu "M jak miłość" była bardziej medialna niż prawdziwe gwiazdy, w tym nawet... grająca ją Małgorzata Kożuchowska.

Reklama

Według danych "Press - Service Monitoring Mediów" serialowa bohaterka stała się bardziej medialna także od innych polskich gwiazd, m.in.: Edyty Górniak czy Nataszy Urbańskiej.

Od 6 do 8 listopada o Hance Mostowiak traktowało ponad 250 publikacji w prasie, Internecie, radiu i telewizji. To trzy razy więcej niż o Edycie Górniak i pięć razy więcej niż na temat Nataszy Urbańskiej.

Szał opanował także media społecznościowe, w których Hanka stała się jedną z najpopularniejszych osób ostatnich dni.

Na Facebooku powstało dziesiątki fan page'ów, których miłośników można liczyć w setkach tysięcy. Modne stały się także filmiki na YouTube czy dowcipy parodiujące całą otoczkę związaną z usunięciem postaci z serialu.

W rzeczywistości informacja o śmierci Hanki Mostowiak dotarła do większej ilości widzów, niż niejedno, istotne zdarzenie z życia publicznego w Polsce.

Serialowa Hanka, przegrywa póki co tylko z pilotem Boeinga 767 - Tadeuszem Wroną, a także... Zbigniewem Ziobrą.

Poniedziałkowy odcinek "M jak Miłość" z wielomilionową widownią był jednym z najlepiej oglądanych programów ostatnich tygodni.

Badanie zostało przeprowadzone na podstawie 1100 tytułów prasowych, 2 tys. portali internetowych oraz najważniejszych stacji telewizyjnych i radiowych.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Śmierć Hanki Mostowiak | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje