Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hania Nowosielska: Wielki sukces gwiazdy "M jak miłość"

Hania Nowosielska, którą widzowie znają jako Polę - córkę Kamila Gryca (Marcin Bosak) i Weroniki Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska) w serialu "M jak miłość", ma wiele talentów. Obok aktorstwa 7-latka rozwija się także w innej dziedzinie - ostatnio wytańczyła sobie wysoką pozycję w konkursie tanecznym, czym pochwalili się dumni rodzice.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że prywatnie Hania Nowosielska jest córką Eweliny Kudeń-Nowosielskiej Bartłomieja Nowosielskiego, który także występuje w "M jak miłość".  

Reklama

"M jak miłość": Jak Hania Nowosielska trafia na plan?

"Zakochacie się w niej, serio!" - napisał w 2020 roku ojciec małej aktorki, Bartłomiej Nowosielski, czyli niezapomniany Tomala z "Barw szczęścia".

O tym, że Hania została aktorką, Bartłomiej Nowosielski poinformował swych fanów w przeddzień premiery nowego sezonu "Emki".

"Dumny tata. Nowy sezon serialu od jutra, a Hanię zobaczycie już w październiku. Zakochacie się, serio!!!" - napisał wtedy w mediach społecznościowych.

"Haneczka to skóra zdjęta z mamy, ale charakter ma mój. Zosia odwrotnie" - powiedział kiedyś Bartek Nowosielski, pytany o córki.

Hania Nowosielska: Talent po rodzicach?

Ewelina Kudeń-Nowosielska jest aktywna w sieci i chętnie dzieli się szczegółami z ich rodzinnego życia na Instagramie. Ostatnio zdradziła np., że Hania i jej siostra Zosia pojechały razem na obóz taneczny ze szkoły tańca Egurrola Dane Studio. 

"Hania pojechała na swój pierwszy obóz, więc trzymajcie za nią kciuki- i za jej wychowawcę też. Bo Zosia to 'stara wyjadaczka'" - napisała na Instagramie. 

To nie koniec ważnych wydarzeń w życiu Hani. Rodzina pochwaliła się jej kolejnym sukcesem - zajęła drugie miejsce w tanecznym konkursie. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL