Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368888
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Nowa gwiazda „Emki” to córka znanego aktora. Hania Nowosielska skradnie wasze serca...

Hania Nowosielska, którą już wkrótce oglądać będziemy jako Polę - córkę Gryca (Marcin Bosak) - w "M jak miłość", ma szansę stać się wielką dziecięcą gwiazdą... - Zakochacie się w niej, serio! - napisał niedawno na Facebooku ojciec małej aktorki, Bartłomiej Nowosielski, czyli niezapomniany Tomala z "Barw szczęścia".

Bartłomiej Nowosielski zawsze z dumą mówi w wywiadach o swych dwóch córkach 8-letniej Zosi i 5-letniej Hani. Odtwórca roli Andrzeja Tomali w "Barwach szczęścia" nie kryje, że jest bardzo zadowolony z faktu, że jego młodsza latorośl postanowiła pójść w jego ślady i chce zostać aktorką.

Jak się okazuje, Hania Nowosielska odziedziczyła talent aktorski po nim i swojej mamie (żona Bartka, Ewelina Kudeń, też jest aktorką - fani "Klanu" z pewnością pamiętają ją jako Frączakową, a miłośnicy "Na Wspólnej" jako Klaudię).

Reklama

Urocza pięciolatka właśnie "zaliczyła" swój debiut przed kamerą, i to nie byle jaki, bo na planie najpopularniejszego polskiego serialu. Dziewczynkę już wkrótce oglądać będziemy w "M jak miłość" jako córkę Kamila Gryca.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje