Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 371985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"M jak miłośc“: Wyrodna matka Poli wkracza do gry!

Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła aktorka Ewelina Kudeń-Nowosielska, która wcieli się w postać Weroniki, byłej kochanki Kamila (Marcin Bosak) i zarazem biologicznej matki jego córki Poli (Hanna Nowosielska). Czyżby zanosiło się na batalię o dziecko?

Zbieżność nazwisk nie jest tu przypadkowa. W prawdziwym życiu Ewelina Kudeń-Nowosielska jest mamą swojej serialowej córki Poli. Jej mąż to ceniony aktor Bartłomiej Nowosielski, szerokiej widowni znany m. in. jako z Andrzej Tomala "Barw szczęścia“, garncarz Józef z "Korony królów“ czy detektyw Matwiej z "Na dobre i na złe“.

Reklama

Zdradzamy, że w 1576. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 22 marca o godz. 20.55 w TVP2) Weronika Stępień bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w domu Gryca. Wyrodna matka, która jakiś czas temu bez skrupułów porzuciła swoje dziecko, nagle przypomni sobie o jego istnieniu! Kamil akurat będzie pracował przy laptopie, gdy usłyszy dzwonek. Zdumiony zerknie na zegarek, po czym pójdzie otworzyć drzwi.

- Co tu robisz? - zapyta wyraźnie zszokowany na widok Weroniki.

- Będę w Polsce jeszcze kilka dni i chciałabym zobaczyć się z Polcią... - usłyszy od uśmiechniętej od ucha do ucha kobiety.

- Wynoś się! Wynoś się i nigdy nie wracaj... - wycedzi przez ściśnięte gardło Gryc, zatrzaskując Weronice drzwi przed nosem i nie dając jej szansy na odpowiedź.

Gdy chwilę później rozespana Pola zapyta ojca, kto to był, ten odpowie, że... nikogo nie było.

- Ale słyszałam dzwonek - zdziwi się rezolutna dziewczynka.

- Musiało ci się coś przyśnić... A teraz już zamykaj oczka... - uspokoi ją tato.

Wygląda na to, że Gryca czeka zażarta wojna o Polę.


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy