Lulu
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wojciech Modest Amaro wraca do Polsatu! Zaskakująca rola

W środę 26 kwietnia o godzinie 20:05 i 20:35 w Polsacie kolejne dwa odcinki "Lulu". W pierwszym z nich wystąpi Wojciech Modest Amaro, który dał poznać się widzom w programach Polsatu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" i "Top Chef".

Wiemy, kogo zagra jeden z najlepszych polskich kucharzy! Wystąpi jako znany warszawski cukiernik Amaro! Jak potoczą się dalsze losy Lulu (Anna Dereszowska)? Przed nią trudne zamówienie na tort weselny i weekend w Paryżu! Co z tego wyniknie? Mamy zwiastun i zdjęcia z nadchodzących dwóch odcinków serialu "Lulu"! Zobaczcie, co się wydarzy!

Reklama

"Lulu": Odcinek 17

Podczas gdy Jacek (Przemysław Sadowski) rozpoczyna negocjacje w sprawie kupiona lokalu na kawiarnię dla Lulu (Anna Dereszowska), Andrzej (Michał Czernecki) zaprasza jego żonę na romantyczny wypad do Paryża. Zanim do tego dojdzie Lulu musi zrealizować zlecenia. Dostaje zamówienie na weselny tort. Matka (w tej roli Aldona Orman) przyszłej panny młodej wybrała innego, bardziej znanego cukiernika, Amaro (w tej roli Wojciech Modest Amaro) i w tajemnicy przed córką prosi, żeby Lulu celowo zepsuła tort degustacyjny. Olga (Grażyna Sobocińska) ciągle mieszka u Tadka (Andrzej Kłak), ale napięcia między nią a jego matką nie znikają.

"Lulu": Odcinek 18

Lulu (Anna Dereszowska) spotyka przypadkiem znajomych z czasów studiów. To spotkanie rozpoczyna szereg niespodziewanych i nie zawsze przyjemnych wydarzeń. Lulu dowiaduje się o faktach z przeszłości, które zaważyły na jej życiu. Jacek (Przemysław Sadowski) zapija smutki w związku z problemami w pracy. Prośbę o podwiezienie do baru sprytnie wykorzystuje "Dziadek" Zygmunt (Marek Siudym), który wraz z Zenkiem (Jacek Łuczak), jedzie potem w miasto. Nowoczesne auto Jacka sprawia, że starsi mężczyźni czują się jak za dawnych młodych, szalonych czasów.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Modest Amaro | Lulu (serial Polsat 2023)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy