Reklama

Linia życia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ten związek nie ma szans"

Przyjaciel Tomka Ciachorowskiego nie pochwala jego gorącej znajomości z koleżanką z planu...

Kiedy ostatnio Tomasz Ciachorowski (31 l.) pojawił się w Margoninie na zlocie fanów "Linii życia", nie odstępował na krok koleżanki z planu, ślicznej, czarnowłosej Julii Pogrebińskiej (27 l.). Grają kochanków, ale podobno i poza planem zaczyna kiełkować uczucie.

Reklama

Wszyscy byli zachwyceni piękną parą... z jednym wyjątkiem! Gdy o zauroczeniu Tomka dowiedział się jego przyjaciel, znany z "Brzyduli" przystojny Maciej Radel (27 l.), zrobiła się afera...

- Maciek odradza mu tę znajomość - mówi osoba z otoczenia Tomka. - Nie kryje, że nie darzy wybranki Tomka zbyt wielką sympatią. Jego zdaniem ten związek nie ma szans.

Czy zdoła przekonać Ciachorowskiego? Podobno ma na niego ogromny wpływ. Spędzają razem mnóstwo czasu. Obaj są aktorami spoza "warszawki", którzy talentem i pracą robią karierę w stolicy.

Łączy ich nie tylko dystans do świata show-biznesu, ale podobne poglądy na życie. Zwierzają się sobie z zawodowych i prywatnych problemów. Czy tym razem Ciachorowski posłucha Maćka i zapomni o Julii? Przecież codziennie na planie są tak blisko siebie...

Patrycja Lupa.

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje