Reklama

Lekarze

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 718
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na uczuciowym zakręcie

Romanse serialowych "Lekarzy" będą wystawione na poważne próby. Kto będzie cierpliwie czekał na miłość, a kto nie wytrzyma i ulegnie gorącym porywom?

A miało być tak pięknie!


Maks (Paweł Małaszyński) już prawie wyznał Alicji (Magdalena Różczka) miłość. Ale przez chorobę Leona (Jacek Koman), Szymańska zapomni o ukochanym.

Reklama

Tymczasem na horyzoncie znów pojawi się przebiegła Beata (Agnieszka Więdłocha) i będzie krążyć wokół przystojnego chirurga jak sęp. Jasińska upije się, rozpłacze i w mocnych ramionach Kellera poszuka pocieszenia. Ale Maks nie da się pocałować. Położy ją spać, żałując, że to nie Alicja. Tymczasem Szymańska dowie się, że może być dawcą...

Nagły wybuch namiętności

Orda (Wojtek Zieliński) wciąż będzie śmiertelnie obrażony na Sylwię (Katarzyna Bujakiewicz) za to, że nie chciała spotkać się oficjalnie z jego mamą. Foch nie potrwa długo.

Mężczyzna złamie się, gdy w trakcie operacji ukochana powie mu, jak bardzo tęskniła za jego zdecydowanym głosem. Gdy zostaną wreszcie sami, rozmowa stanie się ostatnią rzeczą, na jaką będą mieli ochotę. Daniel namiętnie rzuci się na ukochaną.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje