Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Office": Powstanie nowa wersja kultowego serialu!

Powstanie nowa wersja kultowego "The Office"! Decyzja nie dziwi, biorąc pod uwagę międzynarodowy sukces brytyjskiego oryginału oraz jego amerykańskiej wersji, która należy do jednych z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych.

"The Office": Zyskał miano kultowego

Brytyjski serial mockumentary "The Office" okazał się tak dużym sukcesem, że doczekał się międzynarodowych wersji. Amerykańske "The Office" zawitał na ekrany telewizorów w 2005 roku i stał się światowym hitem. Produkcja opowiada o przygodach pracowników tytułowego biura. Ze względu na swój satyryczny charakter i nietuzinkowe poczucie humoru, "The Office" szybko zdobyło uznanie ogólnoświatowej publiczności.

"The Office PL": Ruszyły zdjęcia do drugiej serii

Kultowy serial doczekał się również polskiej wersji. Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki". W obsadzie znaleźli się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander i Adam Woronowicz. Zdjęcia do drugiej serii ruszyły w maju.

Reklama

"The Office": Powstanie nowa wersja serialu

Teraz we współpracy MBC Studios z BBC powstanie najnowsza wersja serialu - w języku arabskim. W "Al Maktab" odpowiednika Davida Brenta/Michaela Scotta, czyli egoistycznego szefa zagra Malik Al-Tumaifi.

Zobacz też:

Tim Robbins odchodzi z serialu "The Power"

"To wiem na pewno": Za pożar na planie serialu pozwani Mark Ruffalo i HBO

"Stranger Things": "Running Up That Hill" Kate Bush bije rekordy w sieci!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Biuro (The Office)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy