Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tim Robbins odchodzi z serialu "The Power"

Kolejne kłopoty dotknęły twórców interesująco zapowiadającego się serialu "The Power", kręconego dla platformy Amazon Prime. Najpierw pandemia COVID-19 spowodowała spore opóźnienia w starcie zdjęć do tego thrillera. To z kolei miało wpływ na jego obsadę. Wcześniej w roli głównej miał wystąpić tu Rainn Wilson, którego finalnie zastąpił Tim Robbins. Teraz i Robbins zmuszony jest zrezygnować z roli. Razem z nim z obsadą pożegnała się również Leslie Mann.

"The Power" to jedna z wielu produkcji mocno poszkodowanych przez pandemię. Jeszcze w październiku 2019 roku w roli głównej w tym serialu obsadzona została Leslie Mann. W lutym 2020 roku do Mann dołączył Rainn Wilson. Oboje mieli wcielić się w postaci głównych bohaterów - Margot Cleary-Lopez i Daniela Dandona. Miesiąc po obsadzeniu Wilsona, wszystkie hollywoodzkie produkcje zostały wstrzymane z powodu pandemii.

Kiedy po kilku miesiącach można było wznowić zdjęcia, Wilson zajęty był już innymi zobowiązaniami zawodowymi. Na planie "The Power" zastąpił go więc Tim Robbins. Jednocześnie zmieniono rangę granej przez niego postaci Dandona - z głównego bohatera stał się postacią trzecioplanową. Na tym jednak nie zakończyły się kłopoty produkcji. Niedługo zdjęcia do serialu zostaną wznowione, ale, o czym informuje portal "Deadline", nie wezmą w nich udziału ani Mann, ani Robbins. Trzeba będzie więc znaleźć nowych kandydatów do tych ról, a już nakręcone sceny z ich udziałem trzeba będzie powtórzyć.

Reklama

Scenariusz serialu "The Power" został oparty na motywach książki "Siła" Naomi Alderman. Autorką scenariusza tego dziesięcioodcinkowego serialu realizowanego dla platformy streamingowej Amazon Prime jest sama pisarka. Serial reżyseruje Reed Morano ("Opowieść podręcznej").

Kobiety na całym świecie odkrywają, że mają siłę: jednym dotknięciem mogą zadawać straszny ból, a nawet zabijać. Nagle wszyscy mężczyźni zdają sobie sprawę, że stracili władzę. Nadszedł Dzień Dziewczyn. Ale co przyjdzie potem? - czytamy w oficjalnym opisie powieści Alderman. Jak zapowiadają twórcy serialu, zobaczymy w nim niezapomniane postaci mieszkające na całym świecie - od Londynu, poprzez Alabamę i Nigerię, aż po Seattle.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tim Robbins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy