Reklama

Młoda żona Seana Penna żąda rozwodu! Byli małżeństwem przez... rok

Rok trwało małżeństwo Seana Penna z australijską aktorką Leilą George. Para stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu 2020 roku. Ich związek to już jednak przeszłość.

Sean Penn: Ma żonę w wieku swojej córki

Wygląda jednak na to, że aktor w końcu się ustatkował. Szczęście odnalazł u boku 29-letniej Leili George (jej ojcem jest znany aktor Vincent D’Onforio), z którą jest w związku od 2016 roku. Parę dzieli 31 lat różnicy, a złośliwi mówią, że młoda wybranka Penna mogłaby być jego córką.

Leila George żada rozwodu

Jak donosi portal People.com, Leila George złożyła w piątek w Los Angeles pozew o rozwód. Dziennikarze zwrócili się do agentów gwiazd z prośbą o komentarz, jednak nie otrzymali odpowiedzi.

Zobacz też: Sean Penn uderza w antyszczepionkowców!

Reklama

Sean Penn: Burzliwe życie uczuciowe

Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu Sean Penn stanął z amerykańską legendą sceny muzycznej, czyli Madonną. Ich związek trafiał na pierwsze strony gazet, a historia z ich ślubu wstrząsnęła chyba każdym - podczas uroczystości, która oczywiście wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów, aktor zaczął strzelać do paparazzich. Mężczyźni robili im zdjęcia z helikoptera. Jak donosiły media, Madonna przymykała oko na niektóre z wybryków swojego wybranka, jednak z biegiem czasu sytuacja znacząco się pogorszyła.

Pomiędzy małżonkami dochodziło do coraz większych kłótni, Penn bił piosenkarkę, a podczas jednej z awantur użył kija baseballowego - Madonna trafiła do szpitala. Po tym wydarzeniu zażądała rozwodu.

Kolejną wybranką Seana Penna była Robin Wright ("House of Cards"). Para była małżeństwem przez 14 lat. Jak się okazało, aktorka miała do swojego męża wręcz anielską cierpliwość. Penn i Wright poznali się na planie filmu "Stan łaski". Robin Wright przez te wszystkie lata znosiła wybryki męża - imprezowanie do rana, nadużywanie alkoholu, romanse z modelkami (Naomi Campbell i Heleną Christensen). Mimo tego, że Penn wielokrotnie robił "skok w bok" to po każdej przelotnej znajomości wracał do żony.

W końcu, w 2009 roku, decyzję o definitywnym rozstaniu podjęła Robin Wright. Od tego czasu Penn był w związku z Charlize Theron, potem ze Scarlett Johansson.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje