Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marisol Nichols: Aktorka znanych seriali prowadziła podwójne życie! Była agentką FBI i… łapała pedofili!

Marisol Nichols, gwiazda serialu "Riverdale", prowadziła podwójne życie! Choć aktorka odnosi sukcesy na małym ekranie, to w życiu prywatnym realizuje się w inny sposób - jest agentką FBI, która poluje na... pedofili.

Marisol Nichols: Kariera

"Riverdale", produkcja stacji CW, od kilku lat pozostaje jednym z najpopularniejszych seriali młodzieżowych. Fabuła serialu jest osnuta wokół Andrewsa (K.J. Apa) i jego przyjaciół z liceum w Riverdale oraz relacjach z dwiema dziewczynami - Betty Cooper (Lili Reinhart) i Veroniki Lodge (Camila Mendes). W jedną ze starszych bohaterek, Hermionę Lodge, wcieliła się Marisol Nichols.

Aktorka ma na swoim koncie także udział w takich produkcjach jak m.in. w "Beverly Hills, 90210", "Przez 24 godziny", "The Gates" oraz filmie "Księżniczka i żołnierz", który przyniósł jej dużą rozpoznawalność. W 2020 roku ogłosiła, że zamierza opuścić obsadę "Riverdale", jednak po rozmowie z twórcą, Roberto Acquire-Sacasą, postanowiła pozostać i zagrać w kolejnych sezonach (szósta seria startuje w USA 16 listopada).

Reklama

Okazuje się, jednak, że Marisol Nichols, odegrała w życiu ważniejszą rolę - talent aktorski pozwolił jej zostać agentką FBI i pod przykrywką łapać pedofili.

Podwójne życie aktorki

O podwójnym życiu aktorki i agentki Nichols opowiedziała swego czasu w wywiadzie z amerykańskim magazynem "Marie Claire". Marisol Nichols wstąpiła w szeregi FBI w 2012 roku. Jej motywacją była chęć pomocy w wymierzaniu sprawiedliwości przestępcom seksualnym - aktorka została zgwałcona w wieku 11 lat. Trauma z dzieciństwa sprawiła, że Nichols uzależniła się od narkotyków. Oparcie oraz pomoc w walce z nałogiem znalazła w członkach kościoła scjentologicznego. Nadal pozostaje wierną aktywistką tej społeczności.

Zobacz też: "Dexter: New Bllod": Zwiastun 9. sezonu

Szczere wzynanie

Na łamach "Marie Claire" Nichols opowiedziała o kilku z wielu niebezpiecznych akcji FBI, w jakich brała udział. Działając pod przykrywką wcieliła się w matkę narkomankę, która w zamian za pieniądze miała przekazać pedofilom swoją córkę. Aktorka brała udział również  w negocjacjach, tajnych akcjach. Działając wraz ze służbami przyczyniła się do złapania wielu przestępców seksualnych.

Choć historia aktorki przypomina scenariusz serialu kryminalnego, to jednak jest ona prawdziwa.

Zobacz więcej:

Joan Collins wspomina spotkanie z księżną Dianą

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Riverdale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy