Reklama

Dexter

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dexter: New Blood": Zwiastun nowego 9. sezonu! Kiedy premiera? Gdzie oglądać?

Na ekrany powraca ulubiony seryjny morderca widzów! 9. sezon "Dextera" będzie miał swoją premierę 7 listopada na antenie Showtime. Stacja właśnie udostępniła w sieci zwiastun długo oczekiwanej produkcji. "Dexter: New Blood" wraca niemal 10 lat po premierze 8. sezonu serialu!

9. sezon "Dextera": Premiera

Zapowiedź powrotu "Dextera" zelektryzowała wszystkich fanów tego serialu. Według wcześniejszych zapewnień twórców, ósmy sezon miał być definitywnym zakończeniem przygód Dextera Morgana, który jest policyjnego specjalistą od badania plam krwi, a po godzinach seryjnym mordercą. Szkopuł w tym, że zakończenie jego historii nie spodobało się nikomu. Showrunner pierwszych sezonów "Dextera", Clyde Phillips, postanowił to w końcu zmienić.

Dexter Morgan, w którego postać znów wcieli się Michael C. Hall, zamienił słoneczne Miami na skute śniegiem miasteczko Iron Lake w stanie Nowy Jork. Wiedzie tam spokojne życie sprzedawcy. Wszystko wskazuje na to, że udało mu się uciec od swojego niebezpiecznego hobby - zabijania. Kiedy jednak znika jedno z miejscowych dzieci, a wkrótce zaczynają pojawiać się kolejne ciała, Dexter wyrusza na łowy.

Reklama

9. sezon "Dextera": Zwiastun

Opublikowany przez stację Showtime zwiastun serialu "Dexter: New Blood" potwierdza pogłoski o tym, że do obsady powróciła Jennifer Carpenter, która w poprzednich sezonach wcieliła się w postać siostry Dextera. W ósmym sezonie Debra zginęła, ale nie przeszkodziło to w jej powrocie. Wygląda na to, że została kolejnym głosem w głowie Dextera. W dziewiątym sezonie powraca też syn Dextera, Harrison (Jack Alcott). Choć jego ojciec mieszka na odludziu pod zmienionym nazwiskiem, Harrisonowi udaje się go wyśledzić.

Twórcy zapowiadają, że "Dexter: New Blood" jest kontynuacją serialu "Dexter", to ma być też zupełnie nowym spojrzeniem na historię seryjnego mordercy, która "ma stać na własnych nogach" i nie opierać się na sprawdzonych schematach i rozwiązaniach wizualnych. "Nie będzie w tym sezonie dużo wspomnień czasów, które już za Dexterem. Jest on teraz kimś na wzór współczesnego nomady. Łączy pozory normalnego życia z krążeniem pomiędzy zachodnimi a północnymi granicami kraju" - mówił o swoim bohaterze Michael C. Hall cytowany przez portal "IndieWire".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama