Kultowe seriale

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 9801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Luz Maria": Jak dziś żyje Angie Cepeda?

"Luz Maria" była jedną z najchętniej oglądanych telenowel w Polsce. Główną rolę zagrała 24-letnia wówczas Angie Cepeda. Jako słodka Lucecita podbiła serce nie tylko Gustava (Christian Meier), ale też widzów na całym świecie.

Angie Cepeda: Kariera

Kariera Angie Cepedy rozpoczęła się od występu w reklamie piwa. Aktorka miała wtedy 16 lat. Potem pojawiało się coraz więcej propozycji filmowych oraz telewizyjnych. Po raz pierwszy Angie Cepeda pojawiła się na ekranie w 1993 roku  w telenoweli "Cronicas de una generacion tragica". Mając 20 lat zagrała w filmie "Candela". Od tego czasu wystąpiła w kilkunastu różnorodnych produkcjach.

Największą sławę w Polsce przyniosły aktorce dwie role - w "Luz Marii" oraz w "Pobre diabla" (w naszym kraju serial ten emitowano pod tytułem "Fiorella"). Choć Angie Cepeda nie mogła narzekać na brak propozycji, to jednak nigdy nie osiągnęła takiej popularność, jak w czasach świetności "Luz Marii".

Reklama

Angie Cepeda zyskała jeszcze rozgłos przy okazji filmu "Pantaleon", w którym wystąpiła w negliżu. O nagich scenach wiedziała od początku - dzięki temu mogła, jak twierdzi, psychicznie przygotować się do pracy przed kamerą.

Zobacz też: Co się stało z Lucelią Santos?

Angie Cepeda: Co robi dziś?

Obecnie mieszka w Hiszpanii i aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. W 2019 roku przypomniała o sobie również polskim widzom za sprawą filmu Patryka Vegi. W "Kobietach mafii 2" zagrała zimną i wyrafinowaną Aidę. Angie Cepeda nadal gra w filmach i serialach i nie ma zamiaru rezygnować z kariery. Widzowie mogli oglądać ją w kilku amerykańskich produkcjach.

Swojej przygody z telenowelami nie żałuje, choć te produkcje często spotykają się z dość dużą krytyką.

Dziś aktorka nadal zachwyca wyglądem. Mimo, że od premiery serialu minęło już prawie 23 lata, to nadal przypomina bohaterkę kultowej telenoweli. Wydaje się, że czas po prostu się dla niej zatrzymał.

Angie Capeda jest z Diego Torresem. Mężczyzna to popularny argentyński wokalista - pisze dla niej piosenki, a ona występuje w jego teledyskach. Jednak o życiu prywatnym pary niewiele wiadomo - i Torres, i Capeda strzegą swojej prywatności. Popularna aktorka w mediach społecznościowych zamieszcza fotki z wypraw, selfie oraz zdjęcia, za pomocą których komentuje bieżące społeczne oraz polityczne tematy.

Zobacz więcej:

Gwiazdy serialu "Zbuntowany anioł" po latach!

Szokująca metamorfoza Natalii Oreiro

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Angie Cepeda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy