Reklama

Jan Nowicki i Marta Meszaros: W wolnym związku żyli niemal 30 lat!

Jan Nowicki, czyli profesor Koziełło z "Czterdziestolatka" i inżynier Stokłos z "Dyrektorów", od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. W jego filmografii znajdą się najważniejsze polskie produkcje filmowe i telewizyjne. Tak samo jak jego role, uwagę widzów i mediów przyciągało życie prywatne aktora, w szczególności - związki.

Jan Nowicki: Życie prywatne

O względy aktora, który był uznawany swego czasu za największego amanta polskiego kina, ubiegało się wiele kobiet. Jan Nowicki był związany z Barbarą Sobottą, Ireną Paszyn, Martą Meszaros, Małgorzatą Potocką. W 2016 roku poślubił Anną Kondratowicz.

Najdłużej związany był z Martą Meszaros - polski aktor i węgierska reżyserka spędzili ze sobą prawie 30 lat. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w środowisku aktorskim, a według słów artystki było... nieeleganckie.

Jan Nowicki poznał reżyserkę m.in. filmów "Adopcja" oraz "Dziewięć miesięcy" podczas współpracy na planie jednej z jej produkcji. Kiedy szukała odtwórcy głównej roli z pomocą przyszedł jej Andrzej Wajda, który zasugerował angaż Jana Nowickiego.

Reklama

Pierwsze spotkanie

Swoje pierwsze spotkanie z aktorem Marta Meszaros wspominała na łamach magazynu "Party":

Pomiędzy parą zaiskrzyło od razu, a związek polskiego aktora ze starszą od niego węgierską reżyserką stał się tematem plotek w kraju i za granicą. Jan Nowicki i Marta Meszaros byli ze sobą pomimo odległości. Współpracowali przy wielu innych produkcjach filmowych, mieli wspólnie dwa domy. Na parę spadło wiele krytyki, między innymi ze względu na różnicę wieku.

Jan Nowicki wyznał na łamach "Gali":

Ani reżyserka, ani aktor nie bali się przyznać do związku.

Zobacz też: "Czarne żniwa": Nowy serial po "M jak miłość"

Jan Nowicki i Marta Meszaros żyli w otwartym związku?

Podczas ich wieloletniej relacji zdarzało się, że aktor spotykał się z innymi kobietami, jednak Jan Nowicki i Marta Meszaros wracali do siebie.

Na łamach "Party" Meszaros mówiła:

Związek pary zakończył się niespodziewanie w 2008 roku. Przyczyną było, jak stwierdziła reżyserka, banalne życie. W wywiadzie dla "Party" wyznała:

Zobacz więcej:

"Skazana": Wywiad z Michałem Czarneckim

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jan Nowicki | Marta Meszaros

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne