Reklama

"Czarne żniwa": Nowy serial już dziś po "M jak miłość"!

Od poniedziałku, 20 września o godz. 21:40 TVP2 zaprasza na nową ukraińską sagę zatytułowaną "Czarne żniwa". O czym opowie serial?

Czarne żniwa: O czym opowie serial? Odcinek 1.

"Czarne żniwa" to burzliwa saga, której akcja rozpoczyna się w 1901 r. Bogaty wdowiec Swyryd Iwasiuta przywozi swoją młodziutką żonę Ołenę, ubogą sierotę bez posagu, rówieśniczkę jego syna Oksena. Ołena nie jest szczęśliwa z Swyrydem. Gdy mąż zatrudnia Wasyla Hanżę, młodzi zakochują się w sobie. Ołena rodzi córeczkę, której nadaje imię Ołesia.

"Czarna róża": Nowy ukraiński serial w TVP2

Nie wiadomo jednak, kto jest prawdziwym ojcem dziecka. Pewnej nocy Hanża i Ołena postanawiają uciec. Swyryd dogania ich, kaleczy dłoń Hanży i zabija Ołenę. Hanża w odwecie podpala gospodarstwo, obaj zostają skazani na katorgę.

Reklama

Oksen zostaje sam z niemowlęciem. Swyryd wraca po 14 latach. Oksen ma już żonę i dwóch synków. Wychowuje także Ołesię. Kończy się I wojna światowa. Zdemoralizowani dezerterzy napadają na chutory. Zachodzą także do chaty Iwasiutów...

"Czarne żniwa": Kiedy i gdzie oglądać?

Na serial "Czarne żniwa" TVP2 zaprasza od poniedziałku do czwartku, o godz. 21:50. Premiera w najbliższy poniedziałek, 20 września.

"Czarne żniwa": Odcinek 2.

Tania, córka prawosławnego księdza, która uczy się w szkole diecezjalnej, przyjeżdża na wakacje do domu. Poznaje studenta medycyny, Ołeha. Młodzieniec nie przypada do gustu rodzicom Tani, którzy chcą wyswatać córkę z Oksenem Iwasiutą. Oksen jest bogatym wdowcem, bardzo religijnym. Trwa wojna. Brat Tani, Fedir, mający opinię łobuza, wstępuje w szeregi bolszewików. Dwaj bolszewicy zabijają ojca Ołeha. Chłopak chce wyruszyć na front jako żołnierz Ukraińskiej Republiki Ludowej. Tania postanawia spełnić życzenie ojca i wyjść za Oksena.

"Czarne żniwa": Odcinek 3.

Do Tarasiwki przyjeżdża nowy przewodniczący rady wiejskiej _ Wasyl Hanża. Na Syberii Wasyl spotkał więźniów politycznych i przejął ich poglądy. Na polecenie tajnej policji przewodniczący ma zaprowadzić porządek w podległym sobie rejonie. Tetiana wychodzi za Oksena. Wśród gości weselnych jest Mychajło Hajduk, któremu władza odebrała część majątku. W pewnym momencie na podwórko wchodzi Hanża z pomocnikami. Pytają o ukrytą broń. Hajduk wszczyna awanturę. Hanża dostrzega Ołesię i się wycofuje. Następnie przeprowadza rewizję w domu Hajduka.
swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje