Reklama

Christina Ricci jest w ciąży. Ojcem dziecka jest fryzjer aktorki

41-letnia aktorka o tym, że drugi raz jest w ciąży, napisała na swoim profilu instagramowym. Przy okazji na jaw wyszedł jej romans z fryzjerem. Mark Hampton nie jest rzecz jasna "zwykłym" fryzjerem. Czesze wiele gwiazd, m.in. siostry Olsen. Christina Ricci, która niedawno rozwiodła się w atmosferze skandalu z Jamesem Heerdegenem, napisała na Instagramie, że wreszcie życie zaczyna się układać.

Christina Ricci w roli matki

Christina Ricci nie będzie debiutować w roli matki. Ma bowiem 7-letniego syna Freddiego Heerdegena, który urodził się w 2014 roku, kiedy była jeszcze żoną Jamesa Heerdegena. Związek, który rozpoczął się w 2013 roku, zakończył się złożeniem przez aktorkę pozwu o rozwód w 2020 roku w lipcu.

Jak przypomniał serwis "People", Christina Ricci udzieliła wtedy znaczącego wywiadu magazynowi "Net-a-Porter" o tym, jak odmieniła ją rola matki ."Małżeństwo pokazuje twoje wady w radzeniu sobie z różnymi rzeczami, a posiadanie dziecka zmusza cię do dorastania z prędkością światła" - powiedziała wtedy. "Jestem zupełnie inną osobą niż przed urodzeniem dziecka".

Reklama

Christina Ricci: Rozwód

Rozwód nie należał do pokojowych. Pojawiły się zarzuty o stosowanie przemocy domowej. Do porozumienia doszli dopiero w kwietniu tego roku. Aktorka, która przeniosła się do Kanady, wyraziła zgodę na to, by były mąż odwiedzał dziecko.

Wiele jednak wskazuje na to, że jej romans z fryzjerem gwiazd rozpoczął się przed sfinalizowaniem jej rozwodu. Para poznała się bowiem w zeszłym roku, kiedy to Christina Ricci brała udział w kilku projektach modowych, w których i on brał udział. (PAP Life)

Zobacz więcej:

Tragiczne życie Jerzego Dobrowolskiego

Artur Barciś kończy 65 lat

Mikołaj Roznerski przed laty chorował na anoreksję

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje