Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Adam Zdrójkowski o rozstaniu w Wiktorią Gąsiewską

W ostatnim czasie w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o rozstaniu Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Młodzi aktorzy przez kilka lat tworzyli jedną z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Jednak młodzieńcze uczucie wypaliło się i teraz każde z nich poszło w swoim kierunku. Zdrójkowski przez długi czas nie chciał zbyt wiele mówić. W końcu w jednym z wywiadów przerwał milczenie.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski się rozstali

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zakończyli swój trwający ponad cztery lata związek. Wiadomość o rozstaniu aktorskiej pary zelektryzowała media. Oboje znaleźli się na językach. Wszyscy byli ciekawi, jak odniosą się do sprawy. 21-latek nie chciał mówić na ten temat wiele. W rozmowie z Plotkiem wyznał jedynie, że jest mu "wybitnie przykro". 22-letnia aktorka swój oficjalny komentarz zamieściła zaś na Instagramie.

Reklama

"Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania" - oświadczyła.

Wiktoria Gąsiewska zna Adama Zdrójkowskiego blisko 20 lat

Adam Zdrójkowski przerwał milczenie po rozstaniu

Adam Zdrójkowski po rozstaniu zaczął być zasypywany przez media pytaniami. Wielokrotnie próbowano nakłonić go do otworzenia się i skomentowania sprawy, ale bezskutecznie. W końcu w jednym z kolejnych wywiadów 21-letni aktor zdecydował się zabrać głos. W rozmowie z "Faktem" opowiedział o swoim samopoczuciu.

"Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie. Teraz liczę, że odnajdę trochę spokoju i czasu dla siebie" - wyznał. Odniósł się też bezpośrednio do byłej dziewczyny. Powiedział, czego życzy jej po rozstaniu. "Ja Wiktorii zawsze życzyłem jak najlepiej i teraz, w tej sytuacji, też jej życzę dobrze. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej" - powiedział.

Autor: Maria Staroń

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy