Reklama

​Wiktoria Gąsiewska zna Adama Zdrójkowskiego blisko 20 lat!

W programie internetowym "Domówka u Dowborów" 22-letnia aktorka, która zdobyła popularność w serialu "rodzinka pl", powiedziała, że ciocia przyprowadziła ją na casting, gdy miała trzy lata. W kolejce do zagrania w spotach reklamowych poznała obecnego partnera Adama Zdrójkowskiego. Na długo przed tym zanim zagrali razem w serialu "rodzinka.pl".

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się w dzieciństwie

Gąsiewska wyjaśniła, że jako dziecko była bardzo cicha i nieśmiała. Otwierała się dopiero... w studiu filmowym. "Gdzieś tam szara myszka w kącie, a przed kamerą rozkwitałam" - stwierdziła.

Dlatego rodzina postanowiła, że warto inwestować w jej rozwój aktorski. Młodszego o rok Adama Zdrójkowskiego poznała na korytarzu przed castingiem, gdzie trzeba było czekać na swoją kolej nawet osiem godzin.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jako para

Zdrójkowski miał wystąpić w programie Dowborów razem z Gąsiewską, ale wymówił się zapaleniem krtani przed bardzo ważnym występem w środowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Maciej Dowbor (jeden z prowadzących ten teleturniej) zapowiedział, że repertuar, w którym wystąpi jest niezwykle wymagający.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska dodała, że "sodówka nigdy jej nie odwaliła", bo wychowała się w tradycyjnym domu, gdzie kobieta zna swoje obowiązki. Np. sprzątanie, bo nieraz słyszała, że jej starszy brat nie będzie tego robił.

Gdy spędza czas z Adamem Zdrójkowskim, najchętniej oglądają horrory, filmy akcji i dokumentalne o porwaniach. Komedii romantycznych nie, bo jej partner "na takie filmy nie chadza". PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje