Reklama

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?! Jest komentarz

Wieść o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej odbiła się głośnym echem w mediach rozrywkowych. Zaczęto spekulować na temat zdrady, jakiej miała dopuścić się Gąsiewska. Widziano ją po finale "Tańca z Gwiazdami" w towarzystwie innych mężczyzn, gdzie wpadła w ramiona Jakuba Lipowskiego. Adam Zdrójkowski przerwał milczenie i opowiedział o swojej relacji z młodą aktorką.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski spotykali się ze sobą od ponad czterech lat. Choć wiele osób myśli, że uczucie połączyło ich dopiero na planie "Rodzinki.pl", to w rzeczywistości para poznała się nieco wcześniej. W jednym z wywiadów aktor zdradził, że miał wpływ na wybór swojej serialowej dziewczyny. Jak się okazało, Wiktoria została wybrana do tej roli z ważnego dla Adama powodu.


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu zdecydowali, że nie będą mieszkać razem. Była to ich wspólna decyzja. Po kilku tygodniach fani dostali kolejny "sygnał" o możliwych kłopotach w ich romantycznej relacji. Gąsiewska wyjechała z rodziną na wakacje, ale u jej boku nie było Zdrójkowskiego. Wtedy mogliśmy przypuszczać, że wynikało to ze zobowiązań zawodowych Adama.

Komentarz Adama Zdrójkowskiego

Niestety, poniedziałkowy finał "Tańca z gwiazdami" rzucił nowe światło na temat ich związku. Wiktoria Gąsiewska, po obejrzeniu z widowni walki o Kryształową Kulę, wybrała się na after party, ponownie bez Adama Zdrójkowskiego. To nie wszystko, bo aktorka bawiła się na imprezie w towarzystwie Patryka Cebulskiego, a paparazzi przyłapali ją na wymienianiu się czułym uściskami z tancerzem, Jakubem Lipowskim.

Reklama

Od pewnego momentu Wiktoria i Adam nie pokazywali się ze sobą publicznie. Ponadto aktor przestał śledzić instagramowy profil Gąsiewskiej. Ta natomiast wciąż obserwuje jego konto. Dziennikarze portalu Plotek postanowili zwrócili się o komentarz do Adama Zdrójkowskiego na temat doniesień o ich rzekomym rozstaniu. Słowa aktora nie pozostawiają żadnych złudzeń. Ich związek najprawdopodobniej dobiegł końca.

Do tej pory Wiktoria Gąsiewska nie odniosła się do słów Adama Zdrójkowskiego, ani oficjalnie nie potwierdziła rozstania z chłopakiem. Przypomnijmy, że para uchodziła za jedną z najtrwalszych w polskim show-biznesie. Adam i Wiktoria spotykali się ze sobą od 2017 roku i wielokrotnie relacjonowali swoje prywatne życie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też: Alan Cumming chciał popełnić samobójstwo. "Hollywood mnie uratowało"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje